Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 213 άτομα (14 μέλη και 199 επισκέπτες)

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
560
Like
2.038
Πόντοι
206
Τετάρτη 14 -12-2022
πήγα το απόγευμα στο Φυλής 66 Α και πήρα την ρωσόφωνη Ειρήνη
ΔΕΝ είχε καθόλου κόσμο ! :rockon:
:rockon:

Πολύ γλύκισμα το γκομενάκι ρε παιδιά !

μου θυμίζει αρκετά την πιο κάτω

'Ηρθε , με περιποιήθηκε, της τον έχωσα τέρμα
και φχαριστήθηκα σαν να είχα φάει
σοκολατίνα από το πιο καλό ζαχαροπλαστείο !
Πόνταρα στη Γαλλία για τον τελικό,
ελπίζω να κερδίσει, να επενδύσω τα κέρδη
στο κορυφαίο γλυκό με το ονοματάκι Ειρήνη
Καλά έκανες με τη Γαλλια
Στο τελικό παίξε τη Αργεντινή
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Προσωπικά από Λατίνες, αν εξαιρέσεις κάτι σεσημασμένες φόλες όπως η Βίνους και κανα δυο ακόμα, έχω θετική εμπειρία πάντως.
Έτσι είναι πες τα να αγιασει το στόμα σου!!!!
Για θυμησου Φακελ και λοιπές όταν πρωτοηρθαν...
Αγίου Πέτρου...
Κόλαση επί γης!

Πάντως και με το έπιπλο Μπενους δύο φορές εγώ πέρασα τέλεια!!!
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Ξέρεις ΓιΤι φυλής 59 είναι κλειστό ; Ενώ μέσα έχει φώτα ;
Ήμουν ο τελευταίος της βάρδια φίλε μου έχασες για απόψε..

Λοιπόν
-Φυλής 59 Ιζαμπελα Λατίνα επάνω απόψε.
Είναι Σίγουρα από Βενεζουέλα πόλη δεν σας λέω.
Έπιπλο αλλά Ωραία πίπα με μοτερακι άνευ και σκισιμο στα Τέσσερα που το γούσταρε και αυτή πολύ. 69 όχι δεν θέλει.
8/10
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.668
Κριτικές
11
Like
12.498
Πόντοι
5.060

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Η Ψιψινα έχασε για ακόμα ένα βράδυ τα πολύτιμα εουρως μου γιατί απλά το

-Βέργας 7 πάνω δεν άνοιξε μέχρι 23.10 που με έτρωγε το κρύο.

Σουκα Μπλιετ....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έπιπλο και παρόλ' αυτά την ξαναπήρες και πέρασες και 2 φορές τέλεια; :O
Μα την Παναγία!!!
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
Τα όμορφα πιπινια με τα αποστειρωμενα προγραμματα.....οι πελάτες τους στην μεγάλη πλειοψηφία πρόκειται για γερόντια!

Για έναν γέρο..... ένα όμορφο πιπινι στο 20ρικο€ ή στο 10ρικο€ τους φαίνεται σαν όνειρο!
Αχ αυτά τα όνειρα μας αρέσουν....
 

kollitogamisi

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2021
Μηνύματα
20
Like
48
Πόντοι
0
Επειδή είστε πολύ ξηγα αλάνια μου , πήγα κατά τις 12 Βέργας 3 μήπως πετύχω την ιονελα αλλά κόντεψα να παίξω κλοτσομπουνια με την ευεξαπτη τσα , εγώ ηπια 3-4 τσιπούρα και κάτι ουίσκια αυτή ήταν μαστουρωνενη . μου είπε ένα όνομα αλλά την έκανα πριν την δω γιατί η αγένεια δεν συγχωρείτε , πήγα μετά λιωσιων 73 και τίμησα την Νάταλι που έχω ξανατιμησει , είναι ωραία γυναίκα , και σήμερα ήρθε βρεγμένη από το ντουζάκι , καλή πίπα την έβαλα από κάτω και σε κοιτάει με τα πράσινα ματάκια (την ξέρει την δουλίτσα) σε κάνει να νιώθεις καλά , μετά στα τέσσερα γτ δεν θα τελείωνα πότε ... Με τα πιωματα που έκανα . Μια χαρά

P.s. τόσα χρόνια έρχομαι Αθήνα πρώτη φορά τόσα γαμησια στο ξενοδοχείο που μένω ... Σε λίγο θα γυρνάω στους διαδρόμους να κυνηγώ ...
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
αυτή δίνει ακόμα κώλο?
Η Ιζαμπέλα δεν νομίζω ότι έδινε ποτέ κώλο.
Σε έχω δει που το έχεις αναφέρει ξανά.
Είχε σκάσει μία άλλη κάποια στιγμή στον όροφο που ανακοίνωνε πρωκτικό.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.230
Κριτικές
90
Like
10.139
Πόντοι
17.885
Η Ιζαμπέλα δεν νομίζω ότι έδινε ποτέ κώλο.
Σε έχω δει που το έχεις αναφέρει ξανά.
Είχε σκάσει μία άλλη κάποια στιγμή στον όροφο που ανακοίνωνε πρωκτικό.
ναι για αυτήν έλεγα, οκ κατάλαβα ποια λες, είναι άλλη αυτή, ty
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
727
Κριτικές
5
Like
2.889
Πόντοι
726
Ληστεία φυλής .. ούρλιαζε η τσατσα .. το έζησα και αυτό !

Μετά πήγα σε ένα Φιλιππίδου κάτω, νομίζω ήταν τραβελι Τσατσα , ήθελε να μου πιάσει την πουτσα όρμησε , την έσπρωξα, και με απείλησε ότι αν θέλω να γαμησω θα πρέπει να μου πιάσει την πουτσα , την είπα δεν γαμαω άντρες και ήρθα για την κοπέλα , άρχισε να με σπρώχνει , αν δεν με αφήσεις να στην πιάσω δεν γαμας! Την είπα άντε γαμησου , και με πέταξε έξω και λέει δικό μου μαγαζί είναι , ότι θέλω κάνω.. την λέω υπάλληλος είσαι ρε ναυάγιο .. βγήκε η Τσατσα από δίπλα , μου είπε τι έπαθες καλε , την εξήγησα και μου λέει μην δίνεις σημασία υπάλληλος είναι και είναι οτι ναναι.
Ε λεω αν μπω μέσα και τον σπάσω τα μούτρα θα του πω εγώ ..


Κόντεψα να δείρω το τραβελι που κάνει υποδοχή .. άκου εκεί να δεις..
δικό μου είναι το μαγαζί αν δεν σου πιάσω την πουτσα δεν γαμας να λέει σε εμένα. Έτοιμος ήμουν να βγάλω το σίδερο από το αμάξι να τον κάνω τυρί Ένταμ τον μαλακα.

Μετά ήρθε ενας από τον προστασία νομίζω , μου είπε φιλε ηρέμησε έχεις δίκιο δεν χρειάζεται να γίνει χαμος, και θα μπλέξεις και Εσυ κλπ.

Τέλος πάντων τα έριξα στην Εμμανουέλα σήμερα φυλής που δρν με άφηνε να μπαίνω μέσα της ( ξένερα )

Και μετά πήγα Λιοσίων κολομβια λιλυ ( κωλαρα )


Σαν ταινία σήμερα ήταν
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.668
Κριτικές
11
Like
12.498
Πόντοι
5.060
ακόμη και δείγματα ρατσισμου έχω βιώσει
Θέλεις να γίνεις πιο συγκεκριμένος; :think:
Οι Λατινες μοιάζουν πάρα πολύ με Αθίγγανες!
Ίσως και να είναι λατινόφωνες Ρομά, την αλήθεια δε θα τη μάθουμε ποτέ.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746

DRMG

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Δεκ 2009
Μηνύματα
553
Κριτικές
16
Like
2.013
Πόντοι
2.257
Υστερόγραφο τα μπουρδελα κάποτε δεν άφηναν ξένους .. τώρα με το ζόρι αφήνουν Έλληνες. Άθλια κατάσταση .,
Μιλάω γενικά για τα μπουρδελα δεν αφορά συγκεκριμένο μαγαζί
Έχεις απόλυτο δίκιο. Και δυστυχώς δε σταματά ο κατήφορος. Είμαι Αύγουστο με cg. Χτυπάει το κινητό της και γράφει ΠΑΚΙ. Λέω συγνώμη, κάποια φίλη σου λέγεται έτσι; Όχι μου λέει, πελάτης Πακιστανός που με παίρνει 3 φορές τη βδομάδα. Λέω καλά βρε κορίτσι μου και πας; Να αφήσω 360 τη βδομάδα; Αυτή ήταν η απάντηση. Οπότε...
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Επίσης και η Ιονελα είναι ωραία κοπέλα, στη Βέργας, που κάνει ωραίο αποστειρωμένο προγραμμα. Και η Άννα Κου, η γυναικαρα στο ημιυπόγειο της Φωκαιας.
Και το Σαμπινακι βεβαίως βεβαίως αλλά έχει ένα τεράστιο αρνητικό (όπως και η Ιονελα). Μεταμεσονύχτιο παρκαρισμα στη Βεργας και στην κάθετη από κατω είναι τρελό ρίσκο. Σπανε αμάξια κατ'επαναληψη! Το παιζεις 80-20 να μη στο σπάσουν και να ξέρεις ότι το 20% είναι μεγάλο ποσοστο!!

Θα συμφωνήσω απόλυτα φίλτατε σχετικά με την επικινδυνότητα να βρεις σπασμένο το αυτοκίνητο...
ΔΕΝ έχει λίγες μέρες που είχα παρκάρει επί της Σάμου μεταμεσονύχτιες ώρες και επέστρεφα να το πάρω.. σαν να βλέπω από την πλευρά του πεζοδρομίου μια φιγούρα στην πόρτα του συνοδηγού.. λέω τα μάτια μου θα κάνουν (ΔΕΝ έχει και ιδιαίτερο φωτισμό ο δρόμος) ενώ ήδη είχα ανεβάσει βήμα πλησιάζοντας βλέπω μια σκατόφατσα να προσπαθεί προφανώς να παραβιάσει την περιουσία μου... με το που φτάνω τον αρπάζω και τον σπρώχνω με δύναμη αυτός μάλλον ΔΕΝ με είχε πάρει πρέφα όντας προσηλωμένος στην "εργασία" του & αιφνιδιάστηκε...
Ήμουν έτοιμος για όλα αλλά για καλή μου τύχη πέραν από ένα άγριο βλέμμα που μου έριξε ΔΕΝ δόθηκε κάποια συνέχεια....
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
830
Κριτικές
66
Like
11.447
Πόντοι
3.506
Η σάρα ( γυφτάκι μου κάνει) Φωκαίας που είναι, έβαλε βυζια να ξέρετε.
Θυμάμαι, όταν είχα περάσει μαζί της, σαλονάριζε γυμνή και είχε καλυμμένο μόνο το στήθος της. Κατά την διάρκεια των προκαταρκτικών, δεν ήθελε να βγάλει το σουτιέν και μου τόνιζε, συνεχώς, το μικρό μέγεθος των βυζιών της. Είχε σοβαρό κόμπλεξ, οπότε ήταν λογικό να βάλει σιλικόνη.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom