Νέα

Μασάζ με πιπινάκια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα HotGuyWithSixpack
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 60
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.020
Κριτικές
56
Like
19.276
Πόντοι
13.636
οκ δεν ηταν κατι το εξαιρετικο,περα απο τα νιατα της.
ηθελε προπονηση ακομα το κοριτσι.
κριμα που χαθηκε παντως.
Ε όχι μόνο τα νιάτα , είχε μία φατσούλα κάβλα. Και το πρόγραμμα κουτσά στραβά το έβγαζε, πέρα από ότι δεν έδινε γλωσσοφιλα μια χαρά κλαρίνο ακα έπαιζε και όλες τις στάσεις έκανε. Μαζοβολο το μικρό.
Τώρα πάει, ναχαμε να λέγαμε.
 

Nick1919

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2021
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Σκεφτομαι να επισκεφτω ενα μασαζιδικο συναγωνιστές εχει κανένας να πει κανενα value for money?
 

sweety72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2019
Μηνύματα
306
Κριτικές
7
Like
828
Πόντοι
371
1)Νιάτα+2)ομορφιά+3)υπηρεσίες = πανδύσκολος συνδυασμός

Υπάρχουν σκόρπιες σε κάποια μαγαζιά. Θέλει ψάξιμο. Δεν διαθέτουν όλα μαζί τα 1 2 3

Η Ρίτα του Λαγουμιτζη 23 δεν λέει και πολλά
Στο Νιρβάνα κάτι υπήρχε ενίοτε αλλά χωρίς ολα μαζί τα 1 2 3
ποσο μικρη??υπαρχει η νανσυ τοπ.. αλλα ειναι 40 πλας.
 

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
508
Κριτικές
3
Like
1.404
Πόντοι
486
Ρίτα. Ξέρει κ μασάζ.

Laugh Reaction GIF by GIPHY News
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
552
Like
953
Πόντοι
86
ποσο μικρη??υπαρχει η νανσυ τοπ.. αλλα ειναι 40 πλας.
Μα δεν είπα για Νάνσυ.
Η Νάνσυ είναι καλή. Συμφωνώ
Αλλά μεγάλη. Πάλι συμφωνώ

Μικρή και εμφανίσιμη είναι η Αντριάνα. Αλλά από σέρβις .....
 

todor

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2006
Μηνύματα
176
Like
377
Πόντοι
21
Αριαδνάκι πολύ καλή ανεξάρτητη Ελληνίδα και μασάζ κ αρκετά όμορφη και καλό β μέρος.
και που μπορουμε να την βρουμε αυτην την Αριαδνη?
επισης το Λ23 Τι είναι? εννοω τι ειναι το Λ? υποτιθεται πρεπει να ξερω απ εξω τι σημαινει το Λ?
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.020
Κριτικές
56
Like
19.276
Πόντοι
13.636
και που μπορουμε να την βρουμε αυτην την Αριαδνη?
επισης το Λ23 Τι είναι? εννοω τι ειναι το Λ? υποτιθεται πρεπει να ξερω απ εξω τι σημαινει το Λ?
Η Αριάδνη έχει δικό της νήμα ακριβώς δίπλα από αυτό που είσαι.
Το Λ είναι το Λαγουμιτζή 23 .
Μασημένη τροφή θέλετε μερικοί...:glasses::glasses:
 

todor

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2006
Μηνύματα
176
Like
377
Πόντοι
21
σε ευχαριστω πολύ . φωτογραφίες (πολλες) απο το Αριαδνακι πως γινεται να δουμε ?( εννοω πριν την παρω και φαω καμια φολα)
 

40ilias

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2022
Μηνύματα
40
Like
53
Πόντοι
0
σε ευχαριστω πολύ . φωτογραφίες (πολλες) απο το Αριαδνακι πως γινεται να δουμε ?( εννοω πριν την παρω και φαω καμια φολα)
στειλε μνμ στο viber κ ζητα να σου στειλει φωτο...τηλ στο νημα της αριαδνακι
 

pouroneos

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2022
Μηνύματα
262
Like
486
Πόντοι
21
ΡΕ ΝΑΥΑΓΙΑ Ο ΤΥΠΟΣ ΝΗΜΑΤΟΘΕΤΗΣ ΔΕΝ ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΦΡΑΠΕΔΕΣ....ΚΑΛΑΜΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΠΡΙΖΟΛΕΣ....!!!!

ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΑ ΜΑΣΑΤΖΙΔΙΚΑ ΜΕ ΠΙΠΙΝΙΑ....!!!!

:woldman:

μασάζ προς το καλό (ανάλογα την θεραπεύτρια) και με αρκετά κορίτσια κάτω των 30, έχει το "μασάζ στο σπίτι"... Καθαρά και μόνο μασάζ αν και οι περισσότερες σου κάνουν και χωρίς εσώρουχο...
 

noelon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2019
Μηνύματα
25
Κριτικές
3
Like
239
Πόντοι
280
Ωραία πιπινακια είναι η Άννα και η Αφροδίτη στο Athens spa, αλλά από υπηρεσίες είναι κάπως αποστειρωμενες....
 

Lalito

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2019
Μηνύματα
166
Like
260
Πόντοι
21
Ωραία πιπινακια είναι η Άννα και η Αφροδίτη στο Athens spa, αλλά από υπηρεσίες είναι κάπως αποστειρωμενες....
Απο αθενς.μασαζ..αν της φερεις σπιτακι...προχωρανε σε τιποτα η ειναι τπτ φυσιολογικες?
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.225
Κριτικές
18
Like
16.290
Πόντοι
4.546
Απο αθενς.μασαζ..αν της φερεις σπιτακι...προχωρανε σε τιποτα η ειναι τπτ φυσιολογικες?
Το Athens massage είναι στα "ΔΕΝ".
Αν γίνει κάτι, είναι η εξαίρεση, και να είσαι σίγουρος ότι θα είναι μεγάλη ληστεία - αρπαχτη.
 

noelon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2019
Μηνύματα
25
Κριτικές
3
Like
239
Πόντοι
280
Απο αθενς.μασαζ..αν της φερεις σπιτακι...προχωρανε σε τιποτα η ειναι τπτ φυσιολογικες?
Δε νομίζω ότι μπορείς να τις φέρεις σπίτι, μόνο στο μαγαζί δουλεύουν.
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.120
Κριτικές
10
Like
5.443
Πόντοι
2.816
Ρε τύπε.. χωρίς εσώρουχο;; Πρόσεχε τι λες μη μας πάνε μεσα.. είμαστε της εκκλησίας εδώ..
μασάζ προς το καλό (ανάλογα την θεραπεύτρια) και με αρκετά κορίτσια κάτω των 30, έχει το "μασάζ στο σπίτι"... Καθαρά και μόνο μασάζ αν και οι περισσότερες σου κάνουν και χωρίς εσώρουχο...
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.225
Κριτικές
18
Like
16.290
Πόντοι
4.546
Δε νομίζω ότι μπορείς να τις φέρεις σπίτι, μόνο στο μαγαζί δουλεύουν.
Μπορείς, μου έχουν έρθει. Στην ιστοσελίδα φαίνεται ποιές κάνουν ΜΟΝΟ στο κατάστημα, ενώ οι υπόλοιπες έρχονται στο σπίτι. Επίσης, στο κατάστημα είναι φθηνότερη η ώρα(40€ έναντι 60€ στο σπίτι) . Είπαμε όμως, είναι στα ΔΕΝ.


Υ.Γ.: ΑΚΥΡΟ, νόμιζα ότι λέγατε για το Athens Massage. Το massastospiti είναι ΜΟΝΟ κατ΄όικον, κάποιες, λίγες(από αυτά που ειπώθηκαν), μπορεί να προχωρήσουν μέχρι φραπέ ή καλαμάκι το πολύ, αλλά θα σε αρμέξουν κανονικά. Εγώ έκανα ΜΟΝΟ μασάζ με τις κοπέλες του μαγαζιού, τίιποτε άλλο.
 

noelon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2019
Μηνύματα
25
Κριτικές
3
Like
239
Πόντοι
280
Μπορείς, μου έχουν έρθει. Στην ιστοσελίδα φαίνεται ποιές κάνουν ΜΟΝΟ στο κατάστημα, ενώ οι υπόλοιπες έρχονται στο σπίτι. Επίσης, στο κατάστημα είναι φθηνότερη η ώρα(40€ έναντι 60€ στο σπίτι) . Είπαμε όμως, είναι στα ΔΕΝ.
Εγώ μιλάω για το Athens spa, το παλιό city spa, κλασικό μασατζιδικο (κοίτα τα διαφημιστικά banner), εσύ νομίζω πως αναφέρεσαι σε ένα μασάζ στο σπίτι
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.225
Κριτικές
18
Like
16.290
Πόντοι
4.546
Εγώ μιλάω για το Athens spa, το παλιό city spa, κλασικό μασατζιδικο (κοίτα τα διαφημιστικά banner), εσύ νομίζω πως αναφέρεσαι σε ένα μασάζ στο σπίτι
Με συγχωρείς φίλε μου, τα μπέρδεψα.
Έχεις δίκιο σε ότι είπες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: noelon

Lalito

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2019
Μηνύματα
166
Like
260
Πόντοι
21
Μπορείς, μου έχουν έρθει. Στην ιστοσελίδα φαίνεται ποιές κάνουν ΜΟΝΟ στο κατάστημα, ενώ οι υπόλοιπες έρχονται στο σπίτι. Επίσης, στο κατάστημα είναι φθηνότερη η ώρα(40€ έναντι 60€ στο σπίτι) . Είπαμε όμως, είναι στα ΔΕΝ.


Υ.Γ.: ΑΚΥΡΟ, νόμιζα ότι λέγατε για το Athens Massage. Το massastospiti είναι ΜΟΝΟ κατ΄όικον, κάποιες, λίγες(από αυτά που ειπώθηκαν), μπορεί να προχωρήσουν μέχρι φραπέ ή καλαμάκι το πολύ, αλλά θα σε αρμέξουν κανονικά. Εγώ έκανα ΜΟΝΟ μασάζ με τις κοπέλες του μαγαζιού, τίιποτε άλλο.
Για αθενς.μασαζ λεγαμε ρε μαν..καλα καταλαβες
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.443
Κριτικές
99
Like
25.099
Πόντοι
26.236
Athens massage κατ οίκον δεν κάνουν τίποτα .
Athens spa - city spa είναι το ίδιο στη Ναυαρίνου ?
Και αν είναι έτσι έχει κανα αδυνατο τεμάχιο της προκοπής η θα μπούμε -βγούμε ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom