Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

lolakias

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2018
Μηνύματα
25
Like
20
Πόντοι
0
Επισης πήγα σήμερα Angeles cid , διαμέρισμα φοβερό πίσω από Μέγαρο μουσικής
Είχαμε συμφωνήσει 100 μισάωρο
Πάω εκεί μου λέει 200
Είμαι famous κλπ
Της δείχνω το μήνυμα
Μου λέει αυτό πριν δεκα μέρες
Αλλά εδώ το σπίτι ακριβό
στα μηνυματα ακριβως μου ειπε και εμενα,100 ευρω την μιση ωρα!,τις στελνω μετα απο 1 ωρα οτι θα ξεκινησω και μου λεει οκ 200..οτι ναναι
 
Εγγρ.
12 Απρ 2015
Μηνύματα
94
Κριτικές
2
Like
268
Πόντοι
20
στα μηνυματα ακριβως μου ειπε και εμενα,100 ευρω την μιση ωρα!,τις στελνω μετα απο 1 ωρα οτι θα ξεκινησω και μου λεει οκ 200..οτι ναναι
Παρόμοια εμπειρία.. όπως και με την φίλη της την Alessandra Blonde... Με την δεύτερη βρέθηκα τελικά
 
  • Like
Αντιδράσεις: Audir8

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
517
Πόντοι
1.530

Ήρθε όσοι πιστοί και πίστες προσερθετε να γαμειθητε ακαποτα μου αρεση που τα βγάζω και ονλαην
 

lolakias

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2018
Μηνύματα
25
Like
20
Πόντοι
0

Επίσκεψη πριν λίγο και με το εν λόγω πλάσμα....σοκ!!!
Πολύ όμορφη,πιο όμορφη από τις φωτογραφίες. Εξαιρετικό κορμί με πολλά χρήματα να έχουν πέσει πάνω του .Κωλος και στήθος πολύ καλό φτιαγμένα και σαν μέγεθος είναι μεγάλα αλλά όχι στην υπερβολή.το κορμί της στεγνό και πολύ sexy.το εργαλείο της είναι τεράστιο και συγκρίνεται μόνο με της Isabella και της Τζένης από Κυψέλη. Πεντακάθαρη και περιποιημενη παντού.ο χώρος ίσως το καλύτερο air bnb που έχω πάει.αν ήταν λίγο πιο ενεργή στις πρωτοβουλίες θα ήταν το απόλυτο 10 για εμένα.για εμένα το πιο αξιόλογο150αρι που έχω δώσει!!
Είναι δυνατή στο ενεργητικό φίλε μου; Διότι θα ενδιαφερόμουνα να την συναντήσω,κύριος παθητικά λειτουργώ
 

jovani100

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2008
Μηνύματα
373
Like
184
Πόντοι
1
Τελικά με αυτήν την Kimberly πήγε κανείς; Είναι Χανιά, έρχεται Ηράκλειο και ψήνομαι να την πάρω.
 

TgirlXplorer

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2013
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
0
Τελικά με αυτήν την Kimberly πήγε κανείς; Είναι Χανιά, έρχεται Ηράκλειο και ψήνομαι να την πάρω.
Ψηνομουν αλλά δεν προλαβα τελικά. Πήγαινε και να μας πεις τυπε!
 

♖REDROOK♖

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2018
Μηνύματα
61
Κριτικές
1
Like
127
Πόντοι
0

♖REDROOK♖

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2018
Μηνύματα
61
Κριτικές
1
Like
127
Πόντοι
0
γιατί ρε φίλε; είναι τόσο διάσημη;
Καταρχάς είναι θύελλα από εμφάνιση και, κατα δεύτερον, είναι αρκετά διάσημη, χωρίς να είναι επαγγελματίας πορνοστάρ φυσικά. Είναι πιο new age φασούλα (Onlyfans/webcam κτλ...)
https://www[DOT]ashemaletube[DOT]com/model/aliyah-rose-6713/
 

Guapochiqo90

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2017
Μηνύματα
39
Like
64
Πόντοι
0
Καταρχάς είναι θύελλα από εμφάνιση και, κατα δεύτερον, είναι αρκετά διάσημη, χωρίς να είναι επαγγελματίας πορνοστάρ φυσικά. Είναι πιο new age φασούλα (Onlyfans/webcam κτλ...)
https://www[DOT]ashemaletube[DOT]com/model/aliyah-rose-6713/
τσουβαλι
 

jovani100

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2008
Μηνύματα
373
Like
184
Πόντοι
1
Ψηνομουν αλλά δεν προλαβα τελικά. Πήγαινε και να μας πεις τυπε!
Τύπε, πήγα τελικά. Να ξεκαθαρίσω πως είναι καθαρά παθητική, όπως ακριβώς την ήθελα, όχι μόνο αυτή, γενικά τις trans. Φυσική ομορφιά, καυλοφατσα όπως ακριβώς στις φωτογραφίες,κωλαρα. Στα του αγώνα τώρα, η λέξη καύλα είναι πολύ λίγη για να περιγράψει την συγκεκριμένη. Δεν έλεγε όχι σε τπτ. Το μόνο κακό της είναι πως η συνεννόηση μαζί της απο κοντά είναι για κλάματα. Ελάχιστα Αγγλικά απο μεριάς της αλλά στα παπάρια μου,τα βρήκαμε στα υπόλοιπα. Όσοι απο εσάς θέλετε να τον φάτε απο το μωρό θα μείνετε με την όρεξη. Σχετικά μικρά προσόντα,η γκόμενα απευθύνεται αποκλειστικά σε ενεργητικούς και ας γράφει στην αγγελία της ε/π . Η συμβουλή μου είναι η εξής: αν ξαναέρθει απ'τα μέρη σας και είστε κυρίως ενεργητικοί, σπεύσετε...
 

TgirlXplorer

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2013
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
0
Τύπε, πήγα τελικά. Να ξεκαθαρίσω πως είναι καθαρά παθητική, όπως ακριβώς την ήθελα, όχι μόνο αυτή, γενικά τις trans. Φυσική ομορφιά, καυλοφατσα όπως ακριβώς στις φωτογραφίες,κωλαρα. Στα του αγώνα τώρα, η λέξη καύλα είναι πολύ λίγη για να περιγράψει την συγκεκριμένη. Δεν έλεγε όχι σε τπτ. Το μόνο κακό της είναι πως η συνεννόηση μαζί της απο κοντά είναι για κλάματα. Ελάχιστα Αγγλικά απο μεριάς της αλλά στα παπάρια μου,τα βρήκαμε στα υπόλοιπα. Όσοι απο εσάς θέλετε να τον φάτε απο το μωρό θα μείνετε με την όρεξη. Σχετικά μικρά προσόντα,η γκόμενα απευθύνεται αποκλειστικά σε ενεργητικούς και ας γράφει στην αγγελία της ε/π . Η συμβουλή μου είναι η εξής: αν ξαναέρθει απ'τα μέρη σας και είστε κυρίως ενεργητικοί, σπεύσετε...
Σωστός. Το σημειώνω για όταν θα έρθει Αθήνα ξανά
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.388
Πόντοι
456

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom