Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.345
Like
2.913
Πόντοι
456
Πέραν της πλάκας που κάνουν κάποιοι, καμμία που να έχω συναντήσει εγώ τουλάχιστον δεν σε γαμαει χωρίς να θέλεις...

Έχω πάει με αρκετές και μόνο μία είχε πάει αμέσως να με γαμησει και μόλις της εξήγησα ότι δεν είμαι παθητικός έκοψε αμέσως και ζήτησε και συγγνώμη :2funny:
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
394
Like
1.427
Πόντοι
201
Εξαρτάται και από την οικειότητα που έχει αναπτυχθεί με τον πελάτη. Η Evelinhe επί παραδείγματι δε με αφήνει με τίποτα να τη γαμήσω, μολονότι δίνει και κώλο (αν και προτιμά το ενεργητικό). Μόνο μου το δίνει :-D
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.345
Like
2.913
Πόντοι
456
Εξαρτάται και από την οικειότητα που έχει αναπτυχθεί με τον πελάτη. Η Evelinhe επί παραδείγματι δε με αφήνει με τίποτα να τη γαμήσω, μολονότι δίνει και κώλο (αν και προτιμά το ενεργητικό). Μόνο μου το δίνει :-D
Ναι οκ όμως κι εσύ την αφήνεις, θέλω να πω αν ήσουν μόνο ενεργητικός και δεν σε άφηνε εκεί θα έφευγες και θα έχανε τα λεφτά οπότε θα άλλαζε το θέμα...
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
394
Like
1.427
Πόντοι
201
Ναι μωρέ.

Απλώς λέω πως έχουν κι αυτές τις προτιμήσεις τους και, εφόσον μπροστά δουλεύουν καλά, το προτιμούν. Οι (καλές) ενεργητικές άλλωστε βγάζουν τα περισσότερα χρήματα.
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.345
Like
2.913
Πόντοι
456
Κάποιες είναι ξεκάθαρες και δηλώνουν πχ μόνο παθητικες αλλά όταν η άλλη σου λέει ενεργοπαθητικη και μετά κοιτάει μόνο να σε γαμησει εκεί κάτι παίζει...
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
394
Like
1.427
Πόντοι
201
Κάποιες είναι ξεκάθαρες και δηλώνουν πχ μόνο παθητικες αλλά όταν η άλλη σου λέει ενεργοπαθητικη και μετά κοιτάει μόνο να σε γαμησει εκεί κάτι παίζει...

Χεχ τις προτιμώ συγκριτικά από εκείνες που δηλώνουν ενεργοπαθητικές και δεν τους σηκώνεται ούτε με γρύλο. Βέβαια με τις τρανς είμαι της σχολής ψήνω-το-ψάρι-κι-απ'-τις-δυο-μεριές, οπότε δε με χαλάει ιδιαίτερα η περίπτωση που ανέφερες. Οι ενεργητικοί λογικό να ξενερώνουν...
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.345
Like
2.913
Πόντοι
456
Ναι μωρέ.

Απλώς λέω πως έχουν κι αυτές τις προτιμήσεις τους και, εφόσον μπροστά δουλεύουν καλά, το προτιμούν. Οι (καλές) ενεργητικές άλλωστε βγάζουν τα περισσότερα χρήματα.
Δεν ξέρω ποιες βγάζουν τα περισσότερα αλλά από αυτά που έχω ακούσει όντως οι πιο πολλοί πάνε για να τον φάνε.

Καλά κάνει ο καθένας μην παρεξηγηθώ ,εγώ τον έφαγα τελικά μετά από τόσα χρόνια αλλά δεν ξέρω αν θα το ξανακάνω :2funny:
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
394
Like
1.427
Πόντοι
201
Δεν ξέρω ποιες βγάζουν τα περισσότερα αλλά από αυτά που έχω ακούσει όντως οι πιο πολλοί πάνε για να τον φάνε.

Καλά κάνει ο καθένας μην παρεξηγηθώ ,εγώ τον έφαγα τελικά μετά από τόσα χρόνια αλλά δεν ξέρω αν θα το ξανακάνω :2funny:
Μπα, τώρα που άνοιξε η κερκόπορτα δεν ξανακλείνει :-D
 

XOSTIDIS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
318
Κριτικές
7
Like
974
Πόντοι
361
Δεν ξέρω ποιες βγάζουν τα περισσότερα αλλά από αυτά που έχω ακούσει όντως οι πιο πολλοί πάνε για να τον φάνε.

Καλά κάνει ο καθένας μην παρεξηγηθώ ,εγώ τον έφαγα τελικά μετά από τόσα χρόνια αλλά δεν ξέρω αν θα το ξανακάνω :2funny:
Δεν πειράζει που τον εφαγες..πρόσεξε μόνο μην σού γίνει συνήθεια..
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.345
Like
2.913
Πόντοι
456
Στο φυλής 99 έχει γίνει πλέον με ραντεβού ? :think:

Πήγα πριν λίγο καιρό και περιμέναμε με έναν άλλο αλλά βγήκε μία από το παραθυράκι και μας λέει μόνο με ραντεβού...Λίγο περίεργο μου έκανε, γνωρίζει κάποιος κάτι ?
 

XOSTIDIS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
318
Κριτικές
7
Like
974
Πόντοι
361
Στο φυλής 99 έχει γίνει πλέον με ραντεβού ? :think:

Πήγα πριν λίγο καιρό και περιμέναμε με έναν άλλο αλλά βγήκε μία από το παραθυράκι και μας λέει μόνο με ραντεβού...Λίγο περίεργο μου έκανε, γνωρίζει κάποιος κάτι ?
Πόρτα εφαγες. .Σας ρίχνουν πόρτα οι πουστηδες. .πήγαινε στην Πωλινα φίλε μου να σου κάνει τον κολο 2ευρω. .
 

XOSTIDIS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
318
Κριτικές
7
Like
974
Πόντοι
361
Ποια είναι η Πωλινα? Δώσε πληροφοριες
Η Πωλινα είναι Καλύμνου 48 στο ισόγειο τα πρωινά..Σου γυαλίζει καλα την κολοτρυπιδα και σου βάζει δαχτυλάκι αν θέλεις..Έχει ολα τα αξεσουάρ να σου σκίσει τον κολο αν είσαι μερακλής..Ουρά κάνουν τα μπαρμπαδια για να τούς στραποναρει..χαχαχα. πήγαινε και ενημέρωσε με πώς πέρασες..Αν δεν ενημερώσεις δεν έχει αλλες πληροφορίες που ξέρω...
 

michello

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Απρ 2014
Μηνύματα
421
Like
6.344
Πόντοι
1.041
Η Πωλινα είναι Καλύμνου 48 στο ισόγειο τα πρωινά..Σου γυαλίζει καλα την κολοτρυπιδα και σου βάζει δαχτυλάκι αν θέλεις..Έχει ολα τα αξεσουάρ να σου σκίσει τον κολο αν είσαι μερακλής..Ουρά κάνουν τα μπαρμπαδια για να τούς στραποναρει..χαχαχα. πήγαινε και ενημέρωσε με πώς πέρασες..Αν δεν ενημερώσεις δεν έχει αλλες πληροφορίες που ξέρω...
Εννοείς αυτή που μοιάζει με την Τζειμι Λι Κέρτις...
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.345
Like
2.913
Πόντοι
456
Δουλεύει ακόμα η Πωλίνα...πρέπει να είναι 60 τώρα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom