Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)
Εγγρ.
15 Μαΐ 2022
Μηνύματα
72
Like
88
Αντριάνα... δε θα στο κρυψω... η δυναμικότητα σου με έχει καυλώσει άσχημα. Μείνε μέχρι τέλους βδομάδας, μαζεύω μεροκάματο να έρθω. Δουλεύω ντελίβερι και είναι ζόρικα, αλλά δε ντρέπομαι να το πω.

Επίσης επιτελους μια αμερικανίδα, έχουμε πήξει στα ταγάρια απ’ τη Ρωσια.

@azazel σε παρακαλώ μην την κάνεις να φύγει. Νικήσατε 3-2 την ΑΕΚ με ολική ανατροπή, βγαίνετε Ευρώπη, σε παρακαλώ... μη.
Σε ευχαριστώ πολύ
Το γνωριζω πως ειναι ζόρικα εδώ κ ποτέ δεν κοιταζω ρολόι ούτε βάζω ξυπνητήρι όπως τα αλλοδαπά που παίζουν με το μυαλό των Ελλήνων κ επίσης όπως θέλω να με σέβονται έτσι κ εγώ το ίδιο
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.865
Κριτικές
20
Like
23.874
Πόντοι
8.346
Σε ευχαριστώ πολύ
Το γνωριζω πως ειναι ζόρικα εδώ κ ποτέ δεν κοιταζω ρολόι ούτε βάζω ξυπνητήρι όπως τα αλλοδαπά που παίζουν με το μυαλό των Ελλήνων κ επίσης όπως θέλω να με σέβονται έτσι κ εγώ το ίδιο
Αν μπορείς τσεκαρε λίγο π.μ
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.503
Κριτικές
165
Like
25.346
Πόντοι
34.168

hh69

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2014
Μηνύματα
175
Κριτικές
14
Like
1.215
Πόντοι
1.011
Σπασμένη στεγνή σαραντάρα σε διαμέρισμα τρώγλη που βρωμούσε σκόρδο.
Της κακοφάνηκε που χαιρέτησα ευγενικά και έκανα μεταβολή.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.865
Κριτικές
20
Like
23.874
Πόντοι
8.346
  • Like
Αντιδράσεις: azazel

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.542
Πόντοι
2.306
Της εστειλα κ γω π.μ. για να μ πει αλλά δεν απαντησε ποτε. Μαλλον μπηκε εδώ μεσα μονο για να κανει φασαρια

Έχει σελίδα δε ξέρω αν κατέβηκε τώρα πάντως εμένα μου έδωσε το τηλέφωνο της κανονικά. Ξαναδοκίμασε.
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.542
Πόντοι
2.306
τι εννοεις εχει σελιδα;

Ζέχνει σελίδα στο Νιουζ, την βρήκα χτες βράδυ αλλά τώρα δεν υπάρχει, παίζει να ήταν στο γκρισεσκορτ τεσπα δε ξέρω. Πάντως η κοπέλα δεν είναι μούφα.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.399
Κριτικές
216
Like
17.309
Πόντοι
35.697
Ζέχνει σελίδα στο Νιουζ, την βρήκα χτες βράδυ αλλά τώρα δεν υπάρχει, παίζει να ήταν στο γκρισεσκορτ τεσπα δε ξέρω. Πάντως η κοπέλα δεν είναι μούφα.
Κανείς δεν είπε ότι είναι μούρα,ότι δεν είναι 28 φωνάζω αλλά ποιος ακούει...άσε τώρα που περπάτησε στα στενά του Σικάγο και γλυτώσω από τις αδέσποτες σφαίρες θα ανέβασε και την ταρίφα(μαζί με την ηλικία) που κρύβει επιμελώς με ψευτιες,εξάλλου να υπενθυμίσω η ίδια είχε γράψει ότι πριν 6-7 χρόνια δεν είχε προφίλ αλλά εμένα με συνάντησε(όπως έγραψε) στο τσετσενοπαλας όποιος πάει και δει κοπέλα 28 χρονών με αποδείξεις του πληρώνω το ραντεβού!!!
Υ.γ πες τη χοντρή να μην απαντάει και υπόδειξη σου,τις δικές σου μαλακίες θέλουμε να δούμε γραμμένες...ταγαρια δεν έχετε δουλειά και μπήκατε εδώ να μας πουλήσετε τα ψέματα σας.
 

PartyDerk

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Μαρ 2017
Μηνύματα
67
Κριτικές
23
Like
1.215
Πόντοι
2.390
Τελικά πήρε κάνεις την @AngelAndriana να μας πει εντυπώσεις; Εγώ έγραψα μαζί της σήμερα, αλλά δεν ταίριαξαν οι ώρες μας και από ότι κατάλαβα έχει αρκετά ραντεβού (άρε φτωχομάνα σαλόνικα) οπότε ας ενημερώσει κανένας σύντροφος! (Πάντος εγκεφαλικά φαίνεται να είναι οκ, ίσος και κάτι παραπάνω από τον μέσο όρο)!
 

EFILNIKUFESIN

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2018
Μηνύματα
73
Like
67
Πόντοι
0
Σπασμένη στεγνή σαραντάρα σε διαμέρισμα τρώγλη που βρωμούσε σκόρδο.
Της κακοφάνηκε που χαιρέτησα ευγενικά και έκανα μεταβολή.
φιλε, μηπωϛ ξερειϛ αν ειναι η προπερσινη, ruslana απο καζακσταν?
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.542
Πόντοι
2.306
Κανείς δεν είπε ότι είναι μούρα,ότι δεν είναι 28 φωνάζω αλλά ποιος ακούει...άσε τώρα που περπάτησε στα στενά του Σικάγο και γλυτώσω από τις αδέσποτες σφαίρες θα ανέβασε και την ταρίφα(μαζί με την ηλικία) που κρύβει επιμελώς με ψευτιες,εξάλλου να υπενθυμίσω η ίδια είχε γράψει ότι πριν 6-7 χρόνια δεν είχε προφίλ αλλά εμένα με συνάντησε(όπως έγραψε) στο τσετσενοπαλας όποιος πάει και δει κοπέλα 28 χρονών με αποδείξεις του πληρώνω το ραντεβού!!!
Υ.γ πες τη χοντρή να μην απαντάει και υπόδειξη σου,τις δικές σου μαλακίες θέλουμε να δούμε γραμμένες...ταγαρια δεν έχετε δουλειά και μπήκατε εδώ να μας πουλήσετε τα ψέματα σας.

Κοίτα... θα μου άρεσε να είμαι προμοτορας της κοπέλας, δεν είχα ποτέ την τύχη και τιμή να προμοτάρω. Βασικά αν βρω κάτι καλό σιγά μη σας το πω.

Αλλά... ταγάρι; Με λες ταγάρι; Μένω στην πιο ερωτική πόλη της Ελλάδας που σύντομα θα έχει και μετρό... και με μιλάς έτσι;

Τελοσπαντων, είδα χτες τη σελίδα της πριν κατέβει. Βυζι τεράστιο. Πρέπει να είναι και κορμί λαμπάδα. Μόλις είδα τα «είμαι εξώφυλλο στο μαξιμ», την έκλεισα. Δε μπορώ τόση πίεση, είμαι και αξύριστος. Επίσης δεν κάνει CIF/CIM, ούτε με έξτρα, που αυτό σημαίνει «καληνύχτα Χαράλαμπε».

Παμε παρακάτω.
 
Εγγρ.
15 Μαΐ 2022
Μηνύματα
72
Like
88
Εγγρ.
15 Μαΐ 2022
Μηνύματα
72
Like
88
Κανείς δεν είπε ότι είναι μούρα,ότι δεν είναι 28 φωνάζω αλλά ποιος ακούει...άσε τώρα που περπάτησε στα στενά του Σικάγο και γλυτώσω από τις αδέσποτες σφαίρες θα ανέβασε και την ταρίφα(μαζί με την ηλικία) που κρύβει επιμελώς με ψευτιες,εξάλλου να υπενθυμίσω η ίδια είχε γράψει ότι πριν 6-7 χρόνια δεν είχε προφίλ αλλά εμένα με συνάντησε(όπως έγραψε) στο τσετσενοπαλας όποιος πάει και δει κοπέλα 28 χρονών με αποδείξεις του πληρώνω το ραντεβού!!!
Υ.γ πες τη χοντρή να μην απαντάει και υπόδειξη σου,τις δικές σου μαλακίες θέλουμε να δούμε γραμμένες...ταγαρια δεν έχετε δουλειά και μπήκατε εδώ να μας πουλήσετε τα ψέματα σας.
Κανείς δεν είπε ότι είναι μούρα,ότι δεν είναι 28 φωνάζω αλλά ποιος ακούει...άσε τώρα που περπάτησε στα στενά του Σικάγο και γλυτώσω από τις αδέσποτες σφαίρες θα ανέβασε και την ταρίφα(μαζί με την ηλικία) που κρύβει επιμελώς με ψευτιες,εξάλλου να υπενθυμίσω η ίδια είχε γράψει ότι πριν 6-7 χρόνια δεν είχε προφίλ αλλά εμένα με συνάντησε(όπως έγραψε) στο τσετσενοπαλας όποιος πάει και δει κοπέλα 28 χρονών με αποδείξεις του πληρώνω το ραντεβού!!!
Υ.γ πες τη χοντρή να μην απαντάει και υπόδειξη σου,τις δικές σου μαλακίες θέλουμε να δούμε γραμμένες...ταγαρια δεν έχετε δουλειά και μπήκατε εδώ να μας πουλήσετε τα ψέματα σας.
Καταρχήν πρέπει σε ευχαριστήσω για το promo lol δεν έχω σταματήσει την εργασία καθόλου θέλεις να γίνεις booker μου μιας κ δεν εργάζεσαι κάπου
Πέρα από το αστείο ,δεν ειναι του χαρακτήρα μου να υποβιβάζω κανέναν αλλά το παρατράβηξες μιλαω σοβαρά κ δεν έχω την όρεξη ούτε τις προθέσεις να σε κράζω κάθε μέρα
Εγώ σε έχω γνωρίσει προσωπικά κ πέρσι επισκέφτηκες την Αμπερ κ δεν θέλω να μπω σε λεπτομέρειες για την επίσκεψη σου αλλά θυμήσου πως ήταν παραπάνω ευγενική από όσο θα έπρεπε !
Δεν θα καθίσω να σε ψυχολογήσω κ δεν με αφορά απλα σταματά κ για εσένα καλό εμενα πάντως δεν μου είχες κάνει κάποιο κακό ειμαι businesswoman το θες η όχι έτσι ειναι κ ξεκάθαρα φαίνεται η ζήλια
Επαναλαμβάνεσαι κ αναλώνεσαι ,εσυ εδώ θα μείνεις εγώ θα φύγω κ το τουρ μου στη πόλη σου θα τελειώσει εσυ ξεφτιλίζεσαι
Η ζήλια ειναι αρρώστια !
 
Εγγρ.
15 Μαΐ 2022
Μηνύματα
72
Like
88
Κανείς δεν είπε ότι είναι μούρα,ότι δεν είναι 28 φωνάζω αλλά ποιος ακούει...άσε τώρα που περπάτησε στα στενά του Σικάγο και γλυτώσω από τις αδέσποτες σφαίρες θα ανέβασε και την ταρίφα(μαζί με την ηλικία) που κρύβει επιμελώς με ψευτιες,εξάλλου να υπενθυμίσω η ίδια είχε γράψει ότι πριν 6-7 χρόνια δεν είχε προφίλ αλλά εμένα με συνάντησε(όπως έγραψε) στο τσετσενοπαλας όποιος πάει και δει κοπέλα 28 χρονών με αποδείξεις του πληρώνω το ραντεβού!!!
Υ.γ πες τη χοντρή να μην απαντάει και υπόδειξη σου,τις δικές σου μαλακίες θέλουμε να δούμε γραμμένες...ταγαρια δεν έχετε δουλειά και μπήκατε εδώ να μας πουλήσετε τα ψέματα σας.
Εγώ η Αντζελινα γράφω σου φαίνεται απίστευτο μάλλον κ αφού έχεις γνωρίσει την Αμπερ κ έχεις δει φαντάζομαι πως εκείνη ειναι γλυκούλα κ ευγενική τι κάνει η κοπέλα συνήθισε γελλαδιτσα εγώ ειμαι η bitch που κράζω ξυπνά !
Ζούμε στον 21ο αιώνα κ κανείς σαν κατινα του χωριού lmfaooo
Αν σου αρέσει τόσο πολύ το κράξιμο μην το κάνουμε δημόσιο μπορώ να σε κράξω από τηλ ‪+1 (323) 304‑5032‬
 

demian123

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
322
Κριτικές
1
Like
953
Πόντοι
81
Εγώ η Αντζελινα γράφω σου φαίνεται απίστευτο μάλλον κ αφού έχεις γνωρίσει την Αμπερ κ έχεις δει φαντάζομαι πως εκείνη ειναι γλυκούλα κ ευγενική τι κάνει η κοπέλα συνήθισε γελλαδιτσα εγώ ειμαι η bitch που κράζω ξυπνά !
Ζούμε στον 21ο αιώνα κ κανείς σαν κατινα του χωριού lmfaooo
Αν σου αρέσει τόσο πολύ το κράξιμο μην το κάνουμε δημόσιο μπορώ να σε κράξω από τηλ ‪+1 (323) 304‑5032‬

κοπελια οκ υπερασπίσου τη θέση σου, αλλα για ξεφορτωσε λίγο μαγκια.
κραζεις "γελλαδιτσα" αλλα εδω κανεις την "businesswoman".
και το ότι διασταυρώνετε τηλεφωνα με τη φιλεναδα σου την Αμπερ και απειλείς εμμεσως, δεν τιμα καμια απο τις 2 σας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom