Νέα

Ρωσική εισβολή στην Ουκρανία και συνέπειες σε εμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ririkonav
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 38K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Έχει αρχίσει ο γ' ππ;

  • Ναι

    Ψήφοι: 97 49,0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 101 51,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.763
Κριτικές
6
Like
3.434
Πόντοι
736
Κολλησα κοβιντ απο προχθες και ειπα να δω κανα μπινελικι στο μπου. Τιποτα δυστυχως, ευγενειες και αηδιες. Γεμισε αστους που χαλανε τη παρακμιακη ατμοσφαιρα που ναι συνυφασμενη με το σαητ. Που ναι οι ανωμαλαρες διεστραμμενοι, αυτοι που βριζανε μανες, που απαξιωνανε, που ξεφτιλιζανε, που ανοιγαν τα νηματα με τις αρρωστημενες σκεψεις τους. Τωρα πουτινικοι και αντιπουτινικοι με αναλυσεις λες και ειναι πανελ της ζαχαρεα. Μονη οαση ο τυπος βολταιρος ( ειδωλο ειμαι μαζι σου ) που ζητα απο τους ρωσους πρακτορες μεσω του φορουμ να ερθουν να τον βρουνε
Περαστικά εύχομαι , απο συμπτώματα πως πάς έχεις η απλά θετικό τέστ ; Τελευταία πάντως σπάνια ακούμε για τελείως ασυμπτωματικούς σε φάση να αναρρωτιέσαι αν οι τελείως ασυμπτωματικοί που ακούγαμε στις αρχές ήταν όντως ασυμπτωματικοί η απλά ψευδώς θετικοί :confused:
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.531
Like
46.344
Πόντοι
6.256
Περαστικά εύχομαι , απο συμπτώματα πως πάς έχεις η απλά θετικό τέστ ; Τελευταία πάντως σπάνια ακούμε για τελείως ασυμπτωματικούς σε φάση να αναρρωτιέσαι αν οι τελείως ασυμπτωματικοί που ακούγαμε στις αρχές ήταν όντως ασυμπτωματικοί η απλά ψευδώς θετικοί :confused:
με το χτικιο2 δεν εχω γνωρισει κανενα ασυμπτωματικο
 

Eraser..

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.247
Like
8.757
Πόντοι
1.406
πριν πολλα χρονια που δεν ηξερα και ημουν ακομα ρομαντικος κλεινω ραντεβου θανατου οχι απο εδω απο αλλου με ενα αναρχικο σκουπιδι..παω και εγω ανετος και μονος μου φυσικα και βλεπω 30 μαλακες...:tooth:και ενω μου ελεγε στον λογο της τιμιης του θα ερχοταν και αυτος μονος:tooth:
Και τελικά?
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.457
Like
3.674
Πόντοι
456
Μπέσα τώρα. Αν ήσουν κανένας σκληρόπετσος της FSB, με 5-6 κηδείες στο ενεργητικό σου και μάθαινες ότι Σκουφά, Tσακάλωφ και Πατριάρχου Ιωακείμ έχει βγει σκληρός διαβατηριακός τύπος σέντρα και σε ψάχνει, δε θα ζητούσες αμεση αποστρατεία ή τουλάχιστον απόσυρση από το κλιμάκιο των Αθηνών;
Αυτοι οι τυποι 5-6 κηδειες εχουν στα ρεπα τους ρε φιλε τι λεμε τωρα αν και οφειλω να ομολογησω οτι τυπος voltairos φαινεται δυνατος χυστης και εχει ελπιδες :undecided:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.372
Κριτικές
178
Like
40.206
Πόντοι
21.896
πριν πολλα χρονια που δεν ηξερα και ημουν ακομα ρομαντικος κλεινω ραντεβου θανατου οχι απο εδω απο αλλου με ενα αναρχικο σκουπιδι..παω και εγω ανετος και μονος μου φυσικα και βλεπω 30 μαλακες...:tooth:και ενω μου ελεγε στον λογο της τιμιης του θα ερχοταν και αυτος μονος:tooth:
Τύπε εγώ ήμουν τοτε:confused:
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
πριν πολλα χρονια που δεν ηξερα και ημουν ακομα ρομαντικος κλεινω ραντεβου θανατου οχι απο εδω απο αλλου με ενα αναρχικο σκουπιδι..παω και εγω ανετος και μονος μου φυσικα και βλεπω 30 μαλακες...:tooth:και ενω μου ελεγε στον λογο της τιμιης του θα ερχοταν και αυτος μονος:tooth:
Το πιο γαμάτο ραντεβού που έχω δει είναι με δυο παλληκαράκια που ο ένας ήταν πιο δύσκολος από τον άλλον, που όμως ο δεύτερος δε μάσησε και πήγε γιατί το θεωρούσε ατιμία να μην εμφανισθεί, από τη στιγμή που του έστειλαν μήνυμα ότι τον ψάχνουν, που ο δύσκολος δεν έκανε κίνηση, γιατί κατάλαβε μόλις τον είδε ότι ο πιο αδύνατος είχε πολύ πιο δύσκολο κόσμο από αυτόν πίσω του και σκέφτηκε τις πιθανές συνέπειες και έδωσαν εξηγήσεις και χέρια και χώρισαν χωρίς ψευτομαγκιές και άλλα κουτσαβακίστικα. Το ωραίο της υπόθεσης είναι πως ο αδύνατος είχε βάλει τους δικούς του να του δώσουν λόγο πως δε θα ανακατευτούν ότι και να γίνει. Μπεσαλίδικες εξηγήσεις.
Για να είμαι ειλικρινής όμως, αν κάτι πήγαινε πολύ στραβά αμφιβάλω πως δε θα έκαναν κίνηση.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
19.886
Κριτικές
8
Like
26.528
Πόντοι
6.336
πριν πολλα χρονια που δεν ηξερα και ημουν ακομα ρομαντικος κλεινω ραντεβου θανατου οχι απο εδω απο αλλου με ενα αναρχικο σκουπιδι..παω και εγω ανετος και μονος μου φυσικα και βλεπω 30 μαλακες...:tooth:και ενω μου ελεγε στον λογο της τιμιης του θα ερχοταν και αυτος μονος:tooth:
Τώρα έμαθες τύπος?
Σε αυτα τα ραντεβού πάντα με χειροβομβίδα πας.
Να δεις πως λακίζουν οι 30....


run away go go go GIF
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.531
Like
46.344
Πόντοι
6.256
Το πιο γαμάτο ραντεβού που έχω δει είναι με δυο παλληκαράκια που ο ένας ήταν πιο δύσκολος από τον άλλον, που όμως ο δεύτερος δε μάσησε και πήγε γιατί το θεωρούσε ατιμία να μην εμφανισθεί, από τη στιγμή που του έστειλαν μήνυμα ότι τον ψάχνουν, που ο δύσκολος δεν έκανε κίνηση, γιατί κατάλαβε μόλις τον είδε ότι ο πιο αδύνατος είχε πολύ πιο δύσκολο κόσμο από αυτόν πίσω του και σκέφτηκε τις πιθανές συνέπειες και έδωσαν εξηγήσεις και χέρια και χώρισαν χωρίς ψευτομαγκιές και άλλα κουτσαβακίστικα. Το ωραίο της υπόθεσης είναι πως ο αδύνατος είχε βάλει τους δικούς του να του δώσουν λόγο πως δε θα ανακατευτούν ότι και να γίνει. Μπεσαλίδικες εξηγήσεις.
Για να είμαι ειλικρινής όμως, αν κάτι πήγαινε πολύ στραβά αμφιβάλω πως δε θα έκαναν κίνηση.
θα εμπαιναν μεσα αν τις ετρωγε ο δικος τους
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
Περαστικά εύχομαι , απο συμπτώματα πως πάς έχεις η απλά θετικό τέστ ; Τελευταία πάντως σπάνια ακούμε για τελείως ασυμπτωματικούς σε φάση να αναρρωτιέσαι αν οι τελείως ασυμπτωματικοί που ακούγαμε στις αρχές ήταν όντως ασυμπτωματικοί η απλά ψευδώς θετικοί :confused:
Κοπωση, καταβολη με ελαφρυ μπουκωμα κ ξηρολαιμια εχω, βηχα οχι ομως ακομη τουλαχιστον . Πονοκεφαλοι ερχονται και φευγουν. Πυρετο επισης δεν εχω εμφανισει. Σε αυτη τη φαση η κοπωση κ η καταβολη ειναι τα εντονοτερα θα λεγα. Εχω ακουσει πολλες περιπτωσεις κ γω τυπε μου αλλοι το περασαν βαρια και αλλοι πιο ελαφρια, δε ξερω τι να πω προσοχη και τα μετρα προστασιας οσο γινεται να τηρουμε ειτε εμβολιασμενοι ειτε ανεμβολιαστοι
Μπέσα τώρα. Αν ήσουν κανένας σκληρόπετσος της FSB, με 5-6 κηδείες στο ενεργητικό σου και μάθαινες ότι Σκουφά, Tσακάλωφ και Πατριάρχου Ιωακείμ έχει βγει σκληρός διαβατηριακός τύπος σέντρα και σε ψάχνει, δε θα ζητούσες αμεση αποστρατεία ή τουλάχιστον απόσυρση από το κλιμάκιο των Αθηνών;

Poster.jpg
Τυπε μην ειρωνευεσαι σε παρακαλω το τυπο βολταιρο, αν εχεις τα κακαλα πηγαινε πες του face to face καλησπερα στα ρωσικα και δωστου ενα πιροσκι. Ο τελευταιος που το κανε φημες λενε οτι μπηκε τοσο βαθια στο χωμα που βρηκε γεωτρηση
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
θα εμπαιναν μεσα αν τις ετρωγε ο δικος τους
Αν τις έτρωγε χεράτα και στα ίσα όχι. Που αυτό θα συνέβαινε. Αν παιζόταν πουστιά τύπου κτυπήματα σε πεσμένο, κεντήματα, σιδηρογροθιές και τίποτα ανάλογα θα τον είχαν τσιμεντώσει.
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.531
Like
46.344
Πόντοι
6.256
Αν τις έτρωγε χεράτα και στα ίσα όχι. Που αυτό θα συνέβαινε. Αν παιζόταν πουστιά τύπου κτυπήματα σε πεσμένο, κεντήματα, σιδηρογροθιές και τίποτα ανάλογα θα τον είχαν τσιμεντώσει.
εδω και χρονια αλλα ειδικα την τελευταια τριετια ελαχιστοι πανε παντελονατα
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.206
Like
3.057
Πόντοι
506
Φαπες κατα ρυπας πλεον για την κυβερνηση της Νεας Δημοκρατιας. Ο σβερκος Μητσοτακη, Αδωνι εχει γινει πιο κοκκινος κι απο το δερμα των Ινδιανων Σιου.
Την ωρα που πορτοσαλτηδες κλπ εξυμνουν τους ψηφοφορους του ΚΙΝΑΛ σε μια απεγνωσμενη κινηση μελλοντικης συνεργασίας ο ερντογαν εξελίσσεται σε ρόλο παγκοσμίου πρωταγωνιστή έχοντας αποσπάσει συγχαρητηρια απο τους Πρασινους στη Γερμανια, Πουτιν και ευχαριστηρια απο τον Ζελενσκι που δηλώνει προσηλωμενος σύμμαχος του.
Να δουμε τι βλακείες θα μας πει στη βουλη ο Ουκρανος τσαρλατανος. Καλα που οι Ρωσσοι κατεστρεψαν σχεδον ολοσχερώς την πολεμική του βιομηχανία στην οποια ο τούρκος στηριζοτανε για την παραγωγή κινητήρων του υποσχεδιαση νεου μαχητικου.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Τυπε μην ειρωνευεσαι σε παρακαλω το τυπο βολταιρο, αν εχεις τα κακαλα πηγαινε πες του face to face καλησπερα στα ρωσικα και δωστου ενα πιροσκι. Ο τελευταιος που το κανε φημες λενε οτι μπηκε τοσο βαθια στο χωμα που βρηκε γεωτρηση
Ρε συ, ο τελευταίος που έλεγε καλημέρες στα ρώσσικα και έδινε αβέρτα πιροσκί ήταν ο Σάσα ή ο Μίσσα, δε θυμάμαι τώρα, που κατέληξε να έχει πολυεθνική και να τα ξύνει όλη μέρα χωρίς να δουλεύει, απλά εισπράττοντας. Μας τα είχε εξιστορήσει αναλυτικά ο Χρήστος, όταν έκανε διάλειμμα από το πέταγμα μουνιών στο πάτωμα της τουαλέτας. :confused:
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
εδω και χρονια αλλα ειδικα την τελευταια τριετια ελαχιστοι πανε παντελονατα
Έχει πεθάνει το παντελονάτο. Ούτε ξέρεις ποιός είναι απέναντι ούτε ξέρεις τι κάψιμο έχει φάει. Ειχα ξαναγράψει για περίπτωση ανθρώπου που 99 στους 100 όσων τον βλέπαμε, η πρώτη σκέψη ηταν τον έχω τον μπαγλαμά. Και όμως ηταν από τους πιο δολοφονικούς που εχω δει στη ζωή μου. Με την πραγματική έννοια του όρου.
 
Τελευταία τροποποίηση:

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.531
Like
46.344
Πόντοι
6.256
Έχει πεθάνει το παντελονάτο. Ούτε ξέρεις ποιός είναι απέναντι, ουτε ξέρεις τι κάψιμο έχει φάει. Ειχα ξαναγράψει για περίπτωση ανθρώπου που 99 στους 100 όσων τον βλέπαμε, η πρώτη σκέψη ηταν τον έχω τον μπαγλαμά. Και όμως ηταν από τους πιο δολοφονικούς που εχω δει στη ζωή μου. Με την πραγματική έννοια του όρου.
ετσι φιλε ακριβως
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.171
Like
10.063
Πόντοι
2.606
Άδεια και τα Lounges επί Κούλη και Ούρσουλας. :confused:

Screenshot_23.jpg




Που βαδίζει επιτέλους η Ε.Ε.

Πότε θα μας απελευθερώσει ο Πούτιν;

Αργεί ο Stokadoura να εκπαιδεύσει τα αριστερά παράσιτα να ξεκινήσει η επανάσταση;
ΠΟΥΤΣΑ ρε φιλε,ποιος περιμενε οτι με τους αριστους θα την βγαζουμε στο λαικο λαουντζ με τους υπολοιπους πλεμπες και καφε εβερεστ!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.015
Κριτικές
1
Like
30.708
Πόντοι
8.006
Να φυγει ο κουλης.
Υπαρχει πληθος ικανων πολιτικων για να αναλαβουν
Απλα να θυμισω οτι στο πρωτο κινημα "δεν πληρωνω", καποιοι περνούσαν υπερηφανοι τα διοδια και μετα οταν ηρθαν οι κατασχεσεις για χρεη λογω των διοδιων, εσπευδαν στον Συριζα και εκαναν παραπονα, και τους απαντουσε η Κουμουνδουρου οτι δεν μπορει να κανει κατι.
Ξεκινηστε και δευτερο κινημα να δω κατι
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.015
Κριτικές
1
Like
30.708
Πόντοι
8.006
Κηθυρα αντικήθυρα δεν εχουν στρατο
Μωρε τι μας λες???

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom