Νέα

Βίκυ Τράνς η Θεά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 168K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Καλησπερα Δαναη καλα εισαι με κεφια η οχι
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Καλησπερα Δαναη καλα εισαι με κεφια η οχι
Παντα με κεφια Γιωργο μου... Ουτε τα σκυλια μου ουτε τα μωρα μου κλαινε....
Ειναι και βροχερος ο καιρος και γουσταρω φουλ... Εσυ καρδουλα μου καλα περνας??  Μερες εχουμε ξεκουραστηκα και λιγο..
Μωρο μου εσυ...  :-* :-* :-* :-*
 

karkinaki

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
καλησπέρα μαριαννάκι τι κάνεις? ;)
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Παντα με κεφια Γιωργο μου... Ουτε τα σκυλια μου ουτε τα μωρα μου κλαινε....
Ειναι και βροχερος ο καιρος και γουσταρω φουλ... Εσυ καρδουλα μου καλα περνας??  Μερες εχουμε ξεκουραστηκα και λιγο..
Μωρο μου εσυ...  :-* :-* :-* :-*
Αυτος ο καιρος μου την σπαη δεν τον θελω καθολου,προσπαθω να περνω καλα :-* :-* :-* :-* :-*
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Αυτος ο καιρος μου την σπαη δεν τον θελω καθολου,προσπαθω να περνω καλα :-* :-* :-* :-* :-*

Αυτό που αναφέρεις το καταλαβαίνω και το δέχομαι ότι ισχύει...

Παρεμπιμπόντως

καλησπέρα παρέα!!!  :sunglasses:

Λοιπόν, νομίζω ότι σε κάποιο άτομο συμβαίνει να του αρέσει (ή να μην του αρέσει) ο καιρός ανάλογα με τις εμπειρίες και τις αναμνήσεις που έχει.

Δηλαδή, αν έχει περάσει ωραία με βροχερό καιρό, τότε όταν βρέχει (σχεδόν αυθόρμητα) έχει ευχάριστη διάθεση. Σε αντίθετες περιπτώσεις θα έχει άσχημη διάθεση.

Περίπου τα ίδια ισχύουν και για τα φαγητά και για τα ... :boff:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Καλησπερα Φαρκελι,δεκτο οπως το λες ,τα κοριτσια που χαθηκαν σημερα  Ευαααααααααααααααααααααααααααααααααααα  Μαριαννααααααααααααααααααααααααααααααα  που εισαστε κοριτσαρες
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Αυτό που αναφέρεις το καταλαβαίνω και το δέχομαι ότι ισχύει...

Παρεμπιμπόντως

καλησπέρα παρέα!!!  :sunglasses:

Λοιπόν, νομίζω ότι σε κάποιο άτομο συμβαίνει να του αρέσει (ή να μην του αρέσει) ο καιρός ανάλογα με τις εμπειρίες και τις αναμνήσεις που έχει.

Δηλαδή, αν έχει περάσει ωραία με βροχερό καιρό, τότε όταν βρέχει (σχεδόν αυθόρμητα) έχει ευχάριστη διάθεση. Σε αντίθετες περιπτώσεις θα έχει άσχημη διάθεση.

Περίπου τα ίδια ισχύουν και για τα φαγητά και για τα ... :boff:
Εγω ειμαι κοριτσι παντως καιρου γιαυτο φαρκελι μου εχω ωραιες αναμνησεις παντα... εισαι καλα?? Καιρο εχουμε... Εγω φευγω απο εδω να αφησω τα κοριτσια να εκφραστουν.... Πολλα φιλια σε ολους....
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Αυτό που αναφέρεις το καταλαβαίνω και το δέχομαι ότι ισχύει...

Παρεμπιμπόντως

καλησπέρα παρέα!!!  :sunglasses:

Λοιπόν, νομίζω ότι σε κάποιο άτομο συμβαίνει να του αρέσει (ή να μην του αρέσει) ο καιρός ανάλογα με τις εμπειρίες και τις αναμνήσεις που έχει.

Δηλαδή, αν έχει περάσει ωραία με βροχερό καιρό, τότε όταν βρέχει (σχεδόν αυθόρμητα) έχει ευχάριστη διάθεση. Σε αντίθετες περιπτώσεις θα έχει άσχημη διάθεση.

Περίπου τα ίδια ισχύουν και για τα φαγητά και για τα ... :boff:

Καλησπέρα!! Αν τον ενοχλεί το κρύο ή η ζέστη, τότε αυτό τι σχέση έχει με το εαν ή όχι έχει φάει ένα φαγητό που του άρεσε;
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Καλησπέρα!! Αν τον ενοχλεί το κρύο ή η ζέστη, τότε αυτό τι σχέση έχει με το εαν ή όχι έχει φάει ένα φαγητό που του άρεσε;
Καλησπερα Οπως εγραψα παραπανω μου την σπαη αυτος ο καιρος λιγο αργοτερα θα βραζη ο τοπος παλι τα ιδια θα λεω,μερικες φορες δεν ξερουμε τι θελουμε,το φαγητο η μας αρεση η οχι αναλογως την ορεξη
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Καλησπέρα!! Αν τον ενοχλεί το κρύο ή η ζέστη, τότε αυτό τι σχέση έχει με το εαν ή όχι έχει φάει ένα φαγητό που του άρεσε;

Μα!!!  όχι!!!

δεν έγραψα κάτι τέτοιο... :grin:

Δηλαδή, αν έχει περάσει ωραία με βροχερό καιρό, τότε όταν βρέχει (σχεδόν αυθόρμητα) έχει ευχάριστη διάθεση. Σε αντίθετες περιπτώσεις θα έχει άσχημη διάθεση.

Περίπου τα ίδια ισχύουν και για τα φαγητά και για τα ... :boff:

Δηλαδή :

Αν έχει  φάει (αντίστοιχα) ένα φαγητό καλομαγειρευμένο, τότε όποτε θα έχει αυτό το φαγητό θα του αρέσει (...πιθανόν ακόμη και στην περίπτωση που δεν είναι καλά φταγμένο)

Οι ξαφνικές, απρόσμενες και παράλογες αλλαγές, θεωρώ ότι δεν είναι αρεστές σε αρκετά άτομα, είτε αφορούν αλλαγές καιρού είτε αφορούν αλλαγές ..."σχέσων"

αν και στις "σχέσεις" η μονοτονία δεν είναι "ενδιαφέρουσα" κατάσταση...

Ελπίζω να σου απάντησα  :grin:

 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Αυτό είναι πασιφανές φίλτατε Φα(ρ)κΈλι. Αλλά γιατί να συμβαίνει αυτό όμως; Μήπως επειδή θεωρούμε οτι οι σχέσεις είναι "αιώνιες";
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Αυτό είναι πασιφανές φίλτατε Φα(ρ)κΈλι. Αλλά γιατί να συμβαίνει αυτό όμως; Μήπως επειδή θεωρούμε οτι οι σχέσεις είναι "αιώνιες";

Ίσως κάτι τέτοιο μας ικανοποιεί...

ή μας κάνει να νοιώθουμε σαφαλείς... :helpplea:

Μάλλον προτιμούμε τους μύθους από την πραγματικότητα ή το "ψέμα" από την "αλήθεια"  :dunno:

 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Δεν ειναι εδω τα κοριτσια και λεμε για τον καιρο και τα φαγητα που εισαι Μαριαννα για να δωσης συνταγη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Ίσως κάτι τέτοιο μας ικανοποιεί...

ή μας κάνει να νοιώθουμε σαφαλείς... :helpplea:

Μάλλον προτιμούμε τους μύθους από την πραγματικότητα ή το "ψέμα" από την "αλήθεια"  :dunno:

Πρέπει να διαβάσεις το περίφημο βιβλίο του Ζορντάου "Τα κατα συνθήκη ψεύδη"!!!
 

mitsios

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
391
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
1
Μαριαννα μου δουλευεις εσυ τωρα?
 

karkinaki

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
καλησπέρα μαριάννα μου τι κάνεις? ;)
 

karkinaki

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
καλησπέρα σέξυ κουκλάρα τι κάνεις? ;)
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Καλησπερα Μαριαννα. ολα καλα ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom