Νέα

Οι καλύτερες στην ποδολαγνεία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα corab4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 60
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
corab4

corab4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2017
Μηνύματα
578
Like
1.274
Πόντοι
206
κανα νεο  παιδια??
 
Εγγρ.
26 Αυγ 2019
Μηνύματα
18
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές.  :headbaning2:

Παρότι βλέπω πως το παρόν thread έχει καιρό να ενημερώσει σχετικά, θα πω τη γνώμη μου όσον αφορά κοπέλες που προσωπικά μου έκαναν το κλικ παραπάνω πάνω στο κομμάτι της ποδολαγνείας -δεν θα επεκταθώ στις λοιπές τους υπηρεσίες.

Δύο κοπέλες από το Φυλής 104, η Σαμπρίνα (το κατέχει το σπορ και ξέρει να χειρίζεται τα πόδια της, με έκοψε εξαρχής και με ικανοποίησε δεόντως) και η Νόνη (Ελληνίδα με υπέροχα γυμνασμένα και περιποιημένα πόδια) :humpleg:

Επίσης με εξέπληξε θετικότατα -αν και δεν το περίμενα- η Σαμάνθα που εμφανίζεται στο studio Desire (και σε καναδυό άλλα αν δεν απατώμαι). Την κοπέλα την είχα συναντήσει και μία ακόμη φορά προτού πάρω το πρόγραμμα με ποδολαγνεία, οπότε δεν ξέρω αν αυτό έπαιξε το ρόλο του μιας και η νεαρά είναι ολίγον τι "κουμπωμένη" μέχρι να της πάρεις τον αέρα. Να προσθέσω: πεντακάθαρα, γλυκούτσικα πατουσάκια.  :headbaning2:

Πιο πρόσφατη εμπειρία αυτή με τη Βανέσσα από το πρακτορείο Μagic Girls. Παρά το νεαρό της ηλικίας της, η τύπισσα είναι φοβερή, μαστόρισσα στον τρόπο που χρησιμοποιεί τα πόδια της τα οποία είναι και όμορφα. Προτείνω ανεπιφύλακτα.

* Τέλος θα αναφέρω τη Μαρίνα που μέχρι πρότινος "έπαιζε" στο Αthens girls. Το αστεράκι για τον απλούστατο λόγο πως η κοπέλα έχει αποχωρήσει από το εν λόγω πρακτορείο. Την αναφέρω γιατί είχε από τα πιο όμορφα και περιποιημένα κάτω άκρα που έχω συναντήσει -έστω και με τη λίγη μου εμπειρία- σε call-girls ή studio.

Αυτά από μένα προς το παρόν. Ελπίζω να βοήθησα.
Καλά να περνάμε!
:heavymetalbig:
 
OP
OP
corab4

corab4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2017
Μηνύματα
578
Like
1.274
Πόντοι
206
Καλησπέρα συναγωνιστές.  :headbaning2:

Παρότι βλέπω πως το παρόν thread έχει καιρό να ενημερώσει σχετικά, θα πω τη γνώμη μου όσον αφορά κοπέλες που προσωπικά μου έκαναν το κλικ παραπάνω πάνω στο κομμάτι της ποδολαγνείας -δεν θα επεκταθώ στις λοιπές τους υπηρεσίες.

Δύο κοπέλες από το Φυλής 104, η Σαμπρίνα (το κατέχει το σπορ και ξέρει να χειρίζεται τα πόδια της, με έκοψε εξαρχής και με ικανοποίησε δεόντως) και η Νόνη (Ελληνίδα με υπέροχα γυμνασμένα και περιποιημένα πόδια) :humpleg:

Επίσης με εξέπληξε θετικότατα -αν και δεν το περίμενα- η Σαμάνθα που εμφανίζεται στο studio Desire (και σε καναδυό άλλα αν δεν απατώμαι). Την κοπέλα την είχα συναντήσει και μία ακόμη φορά προτού πάρω το πρόγραμμα με ποδολαγνεία, οπότε δεν ξέρω αν αυτό έπαιξε το ρόλο του μιας και η νεαρά είναι ολίγον τι "κουμπωμένη" μέχρι να της πάρεις τον αέρα. Να προσθέσω: πεντακάθαρα, γλυκούτσικα πατουσάκια.  :headbaning2:

Πιο πρόσφατη εμπειρία αυτή με τη Βανέσσα από το πρακτορείο Μagic Girls. Παρά το νεαρό της ηλικίας της, η τύπισσα είναι φοβερή, μαστόρισσα στον τρόπο που χρησιμοποιεί τα πόδια της τα οποία είναι και όμορφα. Προτείνω ανεπιφύλακτα.

* Τέλος θα αναφέρω τη Μαρίνα που μέχρι πρότινος "έπαιζε" στο Αthens girls. Το αστεράκι για τον απλούστατο λόγο πως η κοπέλα έχει αποχωρήσει από το εν λόγω πρακτορείο. Την αναφέρω γιατί είχε από τα πιο όμορφα και περιποιημένα κάτω άκρα που έχω συναντήσει -έστω και με τη λίγη μου εμπειρία- σε call-girls ή studio.

Αυτά από μένα προς το παρόν. Ελπίζω να βοήθησα.
Καλά να περνάμε!
:heavymetalbig:

Βοήθησες καλα να περνας φιλε!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 75870

Επισκέπτης
Καλησπέρα συναγωνιστές.  :headbaning2:

Παρότι βλέπω πως το παρόν thread έχει καιρό να ενημερώσει σχετικά, θα πω τη γνώμη μου όσον αφορά κοπέλες που προσωπικά μου έκαναν το κλικ παραπάνω πάνω στο κομμάτι της ποδολαγνείας -δεν θα επεκταθώ στις λοιπές τους υπηρεσίες.

Δύο κοπέλες από το Φυλής 104, η Σαμπρίνα (το κατέχει το σπορ και ξέρει να χειρίζεται τα πόδια της, με έκοψε εξαρχής και με ικανοποίησε δεόντως) και η Νόνη (Ελληνίδα με υπέροχα γυμνασμένα και περιποιημένα πόδια) :humpleg:

Επίσης με εξέπληξε θετικότατα -αν και δεν το περίμενα- η Σαμάνθα που εμφανίζεται στο studio Desire (και σε καναδυό άλλα αν δεν απατώμαι). Την κοπέλα την είχα συναντήσει και μία ακόμη φορά προτού πάρω το πρόγραμμα με ποδολαγνεία, οπότε δεν ξέρω αν αυτό έπαιξε το ρόλο του μιας και η νεαρά είναι ολίγον τι "κουμπωμένη" μέχρι να της πάρεις τον αέρα. Να προσθέσω: πεντακάθαρα, γλυκούτσικα πατουσάκια.  :headbaning2:

Πιο πρόσφατη εμπειρία αυτή με τη Βανέσσα από το πρακτορείο Μagic Girls. Παρά το νεαρό της ηλικίας της, η τύπισσα είναι φοβερή, μαστόρισσα στον τρόπο που χρησιμοποιεί τα πόδια της τα οποία είναι και όμορφα. Προτείνω ανεπιφύλακτα.

* Τέλος θα αναφέρω τη Μαρίνα που μέχρι πρότινος "έπαιζε" στο Αthens girls. Το αστεράκι για τον απλούστατο λόγο πως η κοπέλα έχει αποχωρήσει από το εν λόγω πρακτορείο. Την αναφέρω γιατί είχε από τα πιο όμορφα και περιποιημένα κάτω άκρα που έχω συναντήσει -έστω και με τη λίγη μου εμπειρία- σε call-girls ή studio.

Αυτά από μένα προς το παρόν. Ελπίζω να βοήθησα.
Καλά να περνάμε!
:heavymetalbig:

Να 'σαι καλα για τις πληροφοριες!
 

Evgeni

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2020
Μηνύματα
25
Like
14
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Ψάχνω κοπέλα που να προσφέρει τα ποδαράκια της για γλείψιμο. Έχετε καμια καλή πρόταση;
 
  • Like
Αντιδράσεις: corab4

Mikeopx

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2020
Μηνύματα
67
Like
136
Πόντοι
0
Δεν Υπαρχει Ωραιοτερο Πραγμα Απο Το Να Γλυφεις Ποδαρακια Και Δακτυλακια.Μου αρεσει Παρα Πολυ!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: corab4

Mikeopx

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2020
Μηνύματα
67
Like
136
Πόντοι
0
Engeni Θεωρω Πολυ Δυσκολο Να Βρεις Κοπελλα που να προσφερει τα ποδια της τζαμπα για γλυψιμο
 

nihilism

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2011
Μηνύματα
13
Like
8
Πόντοι
0
Μερικές που θέλω να τσεκάρω (μετά το lockdown). Αν έχετε παρόμοιες περιπτώσεις ας μοιραστούμε.
  1. www.instagram.com/dimivaleria/]https://www.instagram.com/dimivaleria/Είδα[/video] σε story της ότι έρχεται Αθήνα σύντομα. Την είχα ρωτήσει παλιότερα (στο προηγούμενο λογαριασμό της αν κάνει συναντήσεις αλλά δε μου απάντησε ποτέ. Ξέρεις κανείς κάτι;
  2. www.instagram.com/your_mistress_eva/]https://www.instagram.com/your_mistress_eva/[/url[/video]] Μου είχε πει προ lockdown ότι ίσως να ψήνεται. Η κουβέντα έμεινε εκεί

Γενικά όπως καταλαβαίνετε προτιμώ την πιο amateur φάση από τις φουλ επαγγελματίες. Όχι ότι αυτές δε θα ζητήσουν λεφτά δηλαδή αλλά έχει μια πιο κορίτσι-της-διπλανής-πόρτας το vibe.

Καλή χρονιά να έχουμε, με πολλά πόδια πάνω μας!
 
  • Like
Αντιδράσεις: corab4

sotirisl

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
309
Πόντοι
21
εγώ θα σου πρότεινα να μην ασχοληθείς με amateurs και ο λόγος είναι ότι όσες φορές έχω ασχοληθεί εγώ στο παρελθόν με amateurs του Instagram δεν είχαν επαγγελματική συμπεριφορά (π.χ. άλλαζαν συνέχεια την ώρα του ραντεβού), δεν ήξεραν τι έκαναν με τα πόδια τους, δεν μπορούσα να βγάλω άκρη τι λεφτά ήθελαν, σε πιο hard καταστάσεις δεν είχαν τον κατάλληλο εξοπλισμό κτλ κτλ.

πάρε π.χ. Κάτια & Μισέλ (τυχαίο όνομα) να ξέρεις και τι να περιμένεις, να ξέρουν και τι κάνουν με τα ποδαράκια τους, να ξερεις και τι πληρώνεις και μην μπλέκεις με την κάθε άσχετη....
 

nihilism

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2011
Μηνύματα
13
Like
8
Πόντοι
0
Φίλε, σεβαστό αυτό που λες. Την έχω περάσει αυτή τη φάση. Τώρα με φτιάχνει μόνο το απρόβλεπτο :P
 

sotirisl

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
309
Πόντοι
21
Φίλε, σεβαστό αυτό που λες. Την έχω περάσει αυτή τη φάση. Τώρα με φτιάχνει μόνο το απρόβλεπτο :P

να σε δω τι θα κάνεις όταν εσύ θα θες ποδαράκι και σου πηγαίνουν το ραντεβού από Πέμπτη Σάββατο και από Σάββατο την επόμενη εβδομάδα :P
 

theoro

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Μονο με επαγγελματία ,για να έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο !!!!!!!!
 

nihilism

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2011
Μηνύματα
13
Like
8
Πόντοι
0
Φυσικά και συμβαίνει κάτι τέτοιο και φυσικά και υπάρχουν τρόποι να το χειριστεί κάποιος, όπως για παράδειγμα: μίλα με 4-5 ταυτόχρονα. Στατιστικά, 1-2 δε δημιουργούν πρόβλημα.
Δεύτερον και πολύ πιο σημαντικό κάνε τους κατανοητό ότι υπάρχουν πολλές άλλες, έτοιμες να πάρουν τη θέση της (και τα λεφτά σου) αν σου ακυρώσουν.
 

SPYROS30

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
44
Like
36
Πόντοι
0
Υπάρχει κανένα νεότερο για καλό footjob και γλείψιμο?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Reuzel

omeredi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
511
Κριτικές
1
Like
1.155
Πόντοι
206
Η Σαμανθα ind ειναι δυνατή και η Μαρια Μολδαβη εχει ωραια ποδαρακια
 

mitsos1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
498
Like
4.731
Πόντοι
441
παιδια κοπελα που να γλυφει αντρικα ποδια ξερετε καμια να το κανει καλα??
 
  • Like
Αντιδράσεις: Reuzel

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom