Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 339 άτομα (17 μέλη και 322 επισκέπτες)

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Πάντως το Μετάξι είναι ψιλονεκρό αυτή την περίοδο, δεν υπάρχει τίποτα, η Μaya η Ρουμάνα κανένα σημείο ζωής -ωραίο μωρό-, τελικά προτιμώ τις κανονικές περιόδους όπου όλα λειτουργούν νορμάλ, π.χ Σεπτέμβρης
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Σε κάθε πελατη δεν βγάζει τον ίδιο εαυτό η κοπέλα. Είναι ο νόμος των οίκων - ιερόδουλων αυτός. Ισχύει για όλες ανεξαιρετω! Όποτε παω εγώ παιρναω σουπερ. Και είναι παντα φρέσκια από καθαριότητα. Αλλά φυσικά αν μια μέρα δεν έχει όρεξη θα έχει άλλη συμπεριφορά. Έτσι δεν είμαστε κι εμείς στη δουλειά μας; Άλλες φορές πεταμε και άλλες φορές δεν μπορουμε να παρουμε τα ποδια μας...! Επίσης μην ξεχνάμε ότι το καλοκαίρι για τις κοπέλες ειναι πιο δυσκολο γιατί έχουμε πολυ πιο δυνατές οσμές λόγω ιδρώτα. Εκτός κι αν μένουμε δίπλα στην περιοχη και πηγαινουμε ολόφρεσκοι από καθαριότητα. Επίσης επειδή με ξέρει οτι εχω κόλλημα με τα δαχτυλακια της μου έρχεται παντα φρεσκοπλυμενη για να της τα φάω....
Συμφωνούμε γενικώς... εγώ απλά εξέθεσα την εμπειρία μου με την συγκεκριμένη κοπέλα χθες 25/7 στις 23:00 .... μπορεί χθες λοιπόν εκείνη την ώρα να μην είχε όρεξη... και προφανώς παίζει ρόλο και ο πελάτης.... και επειδή ανέφερες και το θέμα καθαριότητας... απο πλευράς μου πλευράς πελάτη μπανιαριστηκα (10 λεπτά απτό σπίτι μου με αμάξι πηγα) όπως κάνω πάντα οπότε μπορώ και έσκασα μύτη... και μάλιστα η κοπέλα με πήρε έξτρα αγκαλιά αφού είχαμε τελειώσει λέγοντας μου "βρε τι ομορφουλης είσαι και μυρίζεις και ωραία " ... δεν το ανέφερα γιατί το θεωρώ ανάξιο σχολιασμού αφού δεν είχα περάσει καλά.... επίσης όντως το καλοκαίρι επειδή λόγω ζέστης οι οσμές είναι πιο έντονες... θα έπρεπε και η κοπέλα να φρεσκάρεται από τον έναν πελάτη στον άλλον και όχι ανοίγω μια πόρτα μπαίνω στην αλλη...
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
φρεσκάρισμα σημαίνει 2-3 λεπτά.. αν το βάλλεις κάτω υπολόγισε πόσους πελάτες χάνει την μέρα αν έχει συνέχεια στο δωμάτιο κάποιον.. ότι πληρώνεις παίρνεις ..
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.241
Κριτικές
4
Like
7.241
Πόντοι
2.586
φρεσκάρισμα σημαίνει 2-3 λεπτά.. αν το βάλλεις κάτω υπολόγισε πόσους πελάτες χάνει την μέρα αν έχει συνέχεια στο δωμάτιο κάποιον.. ότι πληρώνεις παίρνεις ..
Και που αλλάζει δωμάτια χάνει ακόμα περισσότερο χρόνο και πελάτες.
Ας κάθεται σε ένα και να κάνουμε ουρά να τις πηδάμε με τις ψωλές στο χέρι...

Κρίμα είναι.
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Και που αλλάζει δωμάτια χάνει ακόμα περισσότερο χρόνο και πελάτες.
Ας κάθεται σε ένα και να κάνουμε ουρά να τις πηδάμε με τις ψωλές στο χέρι...

Κρίμα είναι.
καλή ιδέα και ένα μόνιτορ απο έξω αν μην χρειάζεται να μπαίνουμε καν μέσα για να την δούμε :cheesy::cheesy:
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
φρεσκάρισμα σημαίνει 2-3 λεπτά.. αν το βάλλεις κάτω υπολόγισε πόσους πελάτες χάνει την μέρα αν έχει συνέχεια στο δωμάτιο κάποιον.. ότι πληρώνεις παίρνεις ..
Νομίζω είναι λίγο δικαιολογία αυτό... χρόνος για 1 λεπτό φρεσκάρισμα υπάρχει.... άλλος πελάτης τελειώνει στο λεπτό... και άλλος στο 20λεπτο... όπως και ναχει όσους πελάτες και ναχει χρόνος βρίσκεται....
 

karabis11

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
138
Κριτικές
3
Like
199
Πόντοι
1
Δεν υπάρχουν!

Υ.Γ Δεν ήταν η Ρενάτα αυτή που είδες παραπάνω.
Ηταν δεν ηταν, φωτος της σιγουρα υπαρχουν!! Ολοι εχουμε φωτος απο τα αγαπημενα μας κοριτσια (μεσω FB, Insta κτλ)... Τo θεμα ειναι να "παιζουν" ανταλλαγες ;)
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.978
Κριτικές
31
Like
26.284
Πόντοι
7.046
Συμφωνούμε γενικώς... εγώ απλά εξέθεσα την εμπειρία μου με την συγκεκριμένη κοπέλα χθες 25/7 στις 23:00 .... μπορεί χθες λοιπόν εκείνη την ώρα να μην είχε όρεξη... και προφανώς παίζει ρόλο και ο πελάτης.... και επειδή ανέφερες και το θέμα καθαριότητας... απο πλευράς μου πλευράς πελάτη μπανιαριστηκα (10 λεπτά απτό σπίτι μου με αμάξι πηγα) όπως κάνω πάντα οπότε μπορώ και έσκασα μύτη... και μάλιστα η κοπέλα με πήρε έξτρα αγκαλιά αφού είχαμε τελειώσει λέγοντας μου "βρε τι ομορφουλης είσαι και μυρίζεις και ωραία " ... δεν το ανέφερα γιατί το θεωρώ ανάξιο σχολιασμού αφού δεν είχα περάσει καλά.... επίσης όντως το καλοκαίρι επειδή λόγω ζέστης οι οσμές είναι πιο έντονες... θα έπρεπε και η κοπέλα να φρεσκάρεται από τον έναν πελάτη στον άλλον και όχι ανοίγω μια πόρτα μπαίνω στην αλλη...
Δεν διαφωνώ σε τίποτα μαζί σου. Κι εγώ κάνω μπάνιο, σφαιρα μπαίνω στο αμάξι και πηγαινω και βγάζω τα μάτια μου σε στοχευμένο, παντα, οίκο.
Α και κάτι άλλο, την ίδια φράση λέει και σε εμένα.... άρα είναι αληθής μεν αλλά όχι μοναδική!! :thumbsup: . Πάντως σε εμένα έρχεται καθαρή και φρέσκια από μπάνιο, ίσως τυχαία. Ίσως να φρεσκαρεται ανά κάποιο αριθμό πελατων. Ίσως να με βλεπει έτσι υποχωνδριο και να μπανιαριζεται (χωρις φυσικά να μειωνω την καθαριοτητα σου αδερφε συναγωνιστή ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!!,, απλα της έχω τονίσει την λέξη καθαριοτητα απο την πρωτη επισκεψη μου κι έκτοτε γελάει, μου κλείνει το μάτι και πλενεται όταν με βλεπει). Κανεις δεν ξέρει. Υποθέσεις κάνουμε. ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΙΑΣ ΙΕΡΟΔΟΥΛΗΣ. Όπως και να έχει παντως κάνει αποστειρωμένο σεξ άρα προσεχει την υγεία της και δεν ρισκαρει, γιατί δε μένει μόνη της στο σπίτι.... (κάτι ξέρω κι εγώ).
 
Τελευταία τροποποίηση:

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.012
Πόντοι
10.336
Νομίζω είναι λίγο δικαιολογία αυτό... χρόνος για 1 λεπτό φρεσκάρισμα υπάρχει.... άλλος πελάτης τελειώνει στο λεπτό... και άλλος στο 20λεπτο... όπως και ναχει όσους πελάτες και ναχει χρόνος βρίσκεται....
Λιγες κοπελες κανουν "φρεσκαρισμα", οι περισσοτερες απλα σκουπιζουν το μουνι τους απο υγρα/σαλια/κρεμα και πανε στο κουζινακι να βαλουν λιγη κολωνια για να λεμε εμεις "ηταν μοσχομυριστη".... Αντε και καμια ενυδατικη (ή απλα μωρομαντηλο) σε βυζια και λαιμο που ξερει οτι θα γλυψουν ολοι. Μην ζειτε στην ουτοπια, ελαχιστες κανουν αυτο το υποτυπωδες ντουζακι πριν απο καθε πελατη ή μετα απο Χ αριθμο πελατων.... Ασε που αν κανουν ντουζ καθε 10-20 λεπτα, το δερμα τους στο τελος της ημερας θα ειναι γαμησετα μετα απο 32 (!) "ντουζακια".....
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.012
Πόντοι
10.336
Λιγες κοπελες κανουν "φρεσκαρισμα", οι περισσοτερες απλα σκουπιζουν το μουνι τους απο υγρα/σαλια/κρεμα και πανε στο κουζινακι να βαλουν λιγη κολωνια για να λεμε εμεις "ηταν μοσχομυριστη".... Αντε και καμια ενυδατικη (ή απλα μωρομαντηλο) σε βυζια και λαιμο που ξερει οτι θα γλυψουν ολοι. Μην ζειτε στην ουτοπια, ελαχιστες κανουν αυτο το υποτυπωδες ντουζακι πριν απο καθε πελατη ή μετα απο Χ αριθμο πελατων.... Ασε που αν κανουν ντουζ καθε 10-20 λεπτα, το δερμα τους στο τελος της ημερας θα ειναι γαμησετα μετα απο 32 (!) "ντουζακια".....
θυμαμαι ενας πιο παλια ελεγε οτι ρουφηξε τα βυζια μιας ιεροδουλης και ειχαν γευση φραουλα, και ελεγε οτι ειχε βαλει λιπ γκλος στις ρωγες της, και την ιδια μερα νωριτερα την ειχε παρει ενας αλλος που ετρωγε τσιχλα φραουλα πριν μπει στο δωματιο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Οτι πληρωνετε παιρνετε, στο 10-20ρικο μην περιμενετε καθαριοτητα 50-100ρικου
 
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.399
Πόντοι
456
Πέρα από 3 4 στάνταρ επιλογές κ κανα κολ γκερλ..η φυλής είναι παρακμή αππστειρωμενες υπηρεσίες..να αναφέρω ότι διάβασα για ναταλι από Λιοσίων 73β από ένα τυπο κριτική λέει για φιλιά γούστα κτλ κ πήγα κ εφαγα σχεδόν φόλα ξεπετοφαση..για αυτό κ δε πήρα τη λανα του ίδιου οικου λέω μη φάω ξεπετα ενώ πάλι διαβασα από άλλον που την έψαχνε.. επίσης Αντριάννα από χωματιανου απογοήτευση ενώ άλλες φορές ήταν καλή σήμερα μέτρια..ραμομα διδύμου μηχανική αλλά δε τη λες κ φολα..από φυλής μόνο Μιχαέλα είναι για σερρυ γαμησι κ 2 3 μιλφ στα περιξ όπως Βικτώρια πχ η Σαμπίνα Ιωαννίνων
 

Maximos88

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2020
Μηνύματα
26
Like
24
Πόντοι
0
Παιδια καλησπέρα. Παίζει κανένα petit για μεχρι τις 8 απόψε;
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.673
Πόντοι
1.436
Κερδισμένοι βγαίνουμε μόνο όταν πηδάμε μουνάκια έξω τσαμπέ με την αξία
μας
Αξιότιμε πράκτορα, σε αυτό το σημείο θα κάνω υπόμνηση μίας φράσης του Carl Barton:
"Με την αξία μας τις φέρνουμε σε οργασμό"(ενν: τις εταίρες), όσοι το κάνουμε και όσοι μπορούμε ή έχουμε τη διάθεση.
Δεν εξιδανικεύω την εμπειρία του αγοραίου έρωτα αλλά μην θεοποιούμε εκ των προτέρων τη συνεύρεση με τις "έξω" κοπέλες. Είναι δύο επιλογές. Οποιος θέλει παίρνει. Ούτε η μεν ούτε η δε είναι από τη "φύση" της υποδειγματική ή αυθεντική συνεύρεση.
:hi:
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
833
Κριτικές
12
Like
2.323
Πόντοι
496
Η Τάνια απο Διδυμου 27 ξέρουμε πότε γυρίζει απο διακοπές?? Δεν είναι γραφτό να την πετύχω στον οίκο εν ώρα εργασίας.
 

tatagliamario(1)

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2020
Μηνύματα
17
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα
Παίζει να ξέρει κανείς ποια είναι τώρα στο Αχαρνών 85;
Ευχαριστώ
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ISINAS

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Αξιότιμε πράκτορα, σε αυτό το σημείο θα κάνω υπόμνηση μίας φράσης του Carl Barton:
"Με την αξία μας τις φέρνουμε σε οργασμό"(ενν: τις εταίρες), όσοι το κάνουμε και όσοι μπορούμε ή έχουμε τη διάθεση.
Δεν εξιδανικεύω την εμπειρία του αγοραίου έρωτα αλλά μην θεοποιούμε εκ των προτέρων τη συνεύρεση με τις "έξω" κοπέλες. Είναι δύο επιλογές. Οποιος θέλει παίρνει. Ούτε η μεν ούτε η δε είναι από τη "φύση" της υποδειγματική ή αυθεντική συνεύρεση.
:hi:
:rockon::rockon::rockon:
 

Bambaataa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
196
Like
1.318
Πόντοι
201
Καλησπερα συναγωνηστες, θα ηθελα να ρωτησω εαν εχει δοκιμαση κανεις την Ηλέκτρα, στο φωκαιας 19 ? Ειναι ωραιο κοριτσι, αλλα φαινετε λιγο ψιλο μαουνα, αργο τεμπο, ισως στο δωματιο να μεταμορφωνετε. Thanks a lot !!!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.978
Κριτικές
31
Like
26.284
Πόντοι
7.046
Καλησπερα συναγωνηστες, θα ηθελα να ρωτησω εαν εχει δοκιμαση κανεις την Ηλέκτρα, στο φωκαιας 19 ? Ειναι ωραιο κοριτσι, αλλα φαινετε λιγο ψιλο μαουνα, αργο τεμπο, ισως στο δωματιο να μεταμορφωνετε. Thanks a lot !!!
Πήγαινε, αλλά μην δώσεις ΤΙΠΟΤΑ ακαποτο. Υπάρχουν πληροφοριες από έμπιστους συναγωνιστές ότι το γκροβερ το δουλευει χωρίς λάστιχο!
Κατά τα αλλά το δίνει χωρίς μα και μου. Θα της το σκισεις οπως θες. Επίσης αν σε εξιταρουν οι γυναίκες που μιλάνε σα να έχουνε παθει μαλάκυνση, βουρ στον πατσα!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom