Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.351
Κριτικές
62
Like
41.054
Πόντοι
8.530
Aυτο ειναι μεγαλη αληθεια εχω σχετικα προσφατη εμπειρια κι απο κει καταλαβα οτι πλεον δεν ειναι ανθρωποι αλλα πραγματα που τα πληρωνεις για να τα χρησιμοποιεις και τιποτα παραπανω
Σε καθε τελαρο με φρουτα υπαρχουν τα καλα και τα σαπια.Συνεχισε να ψαχνεις...δεν υπαρχει σαπιλα παντου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tonika

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
860
Κριτικές
17
Like
2.889
Πόντοι
1.436
Ισχυει μεχρι ενος σημειου αλλα το σεξ προκαλει εκκριση ορμονων που δεν εκκρινονται με την αγορα οδοντοκρεμας η πατατακιων....
για αυτο ειναι καλο να αλλαζεις και να μη πηγαινεις πολλες φορες με την ιδια ακομα και αν ειναι καλη
αν για παραδειγμα πας πολλες φορες με την ιδια σε συντομο σχετικα διαστημα πιστευω οτι δενεσαι ακομα και αν δε το θες
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.351
Κριτικές
62
Like
41.054
Πόντοι
8.530
για αυτο ειναι καλο να αλλαζεις και να μη πηγαινει πολλες φορες με την ιδια ακομα και αν ειναι καλη
αν για παραδειγμα πας πολλες φορες με την ιδια σε συντομο σχετικα διαστημα πιστευω οτι δενεσαι ακομα και αν δε το θες
Μα αυτο θελω!Στανταρακι στο σεξ και μαλιστα χωρις να παρακαλαω.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.351
Κριτικές
62
Like
41.054
Πόντοι
8.530
Ελα μου οτι ναι λες τυπε απο που απογοητευτηκα κι απο που βλεπεις οτι ειμαι ετοιμος για γαμο :think: :think: :think: :think: :think:
Γιατι αν απογοητευτηκες απο τις πουτανες μπορει να την πεσεις λογω απογοητευσης σε καμμια μετρια γειτονισσα σου και μετα απο λιγες μερες να τρεχετε για βερες...και μετα απο μερικους μηνες μπορει να ξαναγυρισεις σε επαγγελματιες γιατι η συζυγος θα αποδειχθει ξενερωτη.Πολυ θελει η λιγοι την πατησανε ετσι;
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
Γιατι αν απογοητευτηκες απο τις πουτανες μπορει να την πεσεις λογω απογοητευσης σε καμμια μετρια γειτονισσα σου και μετα απο λιγες μερες να τρεχετε για βερες...και μετα απο μερικους μηνες μπορει να ξαναγυρισεις σε επαγγελματιες γιατι η συζυγος θα αποδειχθει ξενερωτη.Πολυ θελει η λιγοι την πατησανε ετσι;
Τη λες ρε τυπε ουτε καν αυτα ειναι σεναρια επιστημονικης φαντασιας
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.351
Κριτικές
62
Like
41.054
Πόντοι
8.530
Τη λες ρε τυπε ουτε καν αυτα ειναι σεναρια επιστημονικης φαντασιας
Mακαρι να ειναι ετσι....κατι αλλο που θα σε βοηθησει:μια μικρη αποχη.Αν αραξεις για 10 μερες ισως πεσεις σε καποια πιο καλη.Εγω επεσα σε μια ψηλη νεαρη ξανθια απο Ρουμανια στην Φριξου στο πρωην στριπτιζαδικο.Μπηκε στα υποψιν...εχω μια επιλογη που δεν ειχα πριν.Υπομονη και αισιοδοξια !
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
Mακαρι να ειναι ετσι....κατι αλλο που θα σε βοηθησει:μια μικρη αποχη.Αν αραξεις για 10 μερες ισως πεσεις σε καποια πιο καλη.Εγω επεσα σε μια ψηλη νεαρη ξανθια απο Ρουμανια στην Φριξου στο πρωην στριπτιζαδικο.Μπηκε στα υποψιν...εχω μια επιλογη που δεν ειχα πριν.Υπομονη και αισιοδοξια !
Πω πω τυπε το χεις καψει οτι να ναι λες
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.351
Κριτικές
62
Like
41.054
Πόντοι
8.530
Πω πω τυπε το χεις καψει οτι να ναι λες
Αν απογοητευτηκες απο τις πουτανες κατα πασα πιθανοτητα δεν θα δεις προκοπη απο ερασιτεχνες .Η απογοητευση ειναι ΤΟ καψιμο...και εγω δεν εχω κατι τετοιο.
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
Αν απογοητευτηκες απο τις πουτανες κατα πασα πιθανοτητα δεν θα δεις προκοπη απο ερασιτεχνες .Η απογοητευση ειναι ΤΟ καψιμο...και εγω δεν εχω κατι τετοιο.
Α καλα ασε με στον κοσμο τον δικο μου μη γυρνας στο θανατο μου παει το καψες
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.441
Κριτικές
165
Like
25.179
Πόντοι
34.168
Για να θεωρησεις φιλη μια κοπελα του χωρου,θα πρεπει να μην εχεις
επαγγελματικη επαφη μαζι της..
Εκει θα φανει αν σε εκτιμαει και σε θεωρει φιλο..

Ολα τα αλλα ειναι να χαμε να λεγαμε..
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.351
Κριτικές
62
Like
41.054
Πόντοι
8.530
Α καλα ασε με στον κοσμο τον δικο μου μη γυρνας στο θανατο μου παει το καψες
Που να ησουν σε περιοχη πολυ μακρυα απο πουτανες...τοτε θα εκτιμουσες αλλιως τις επιλογες που εχεις τωρα.
 

Dimitrisss(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2020
Μηνύματα
165
Κριτικές
5
Like
572
Πόντοι
301
Καλησπερα σε ολους. Λιγο αργοπορημενη η ενημερωση μου κ ζητω συγνωμη. Αρχες της εβδομαδας που μας περασε περασμα απο την Λαρα. Πρωι με το πιυ αρχισε τη βαρδια της. Πρωτον ενω περιμενα γιατι μου ειπε η τσατσα οτι η κοπελα ετοιμαζετε, μπηκε συναγωνιστης κ τον εβαλε κατευθειαν μεσα. Οποτε απο πρωτος εγινα δευτερος. Με χαλασε λιγο. Η κοπελα τωρα ομιρφο με αδυνατο κορμι για τα γουστα μου. Καλη πιπα αλλα δεν τρελαθηκα με την συμμετοχή στα του αγωνα. Ηταν η δευτερη φορα που την δοκίμασα αλλα η γνωμη εμεινε η ιδια. Την ηθελα λιγο πιο δραστηρια.
 

mindreaver

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2017
Μηνύματα
4
Like
6
Πόντοι
0
Περασμα από τα τριδημα, με την Ελενα. Πολυ καλη πιπα αλλα μεχρι εκει. Επικοινωνία σχεδων μηδεν, ουτε αγγλικα ουτε ελληνικα της προκοπης. Ρουμανικα δεν ξερω. Η ολη φαση ψυχρή, ξενερωτη, δεν μου εκανε το κλικ για να ξαναπαω. Αν εχω πιει τα αντερα μου και θελω καλη πιπα, μπορεί. Το οτι δεν της αρεσει το τελειωμα στο στομα και το λεει με το καλημερα, αρνητικο και αυτο.
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
356
Like
611
Πόντοι
81
σημερα μεσημερι πηρα denisse. η τύπισσα αν και στο αλλο site δεν δειχνει τπτ, τελικα για εκεινη την ωρα αποτελει το καλυτερο ισως κομματι στα value 4 money που κυκλοφορουν. πηγα κυριολεκτικα για να περασει η ωρα.

σαλοναρισμα με δίχτυ ολοσωμο, ωραια βυζια, φατσα καβλωσυμη. ακαποτο παρα πολυ καλο, πηδημα απο πανω εξισου, τελειωμα στα 4 με την παρατήρηση πιο σιγα.... ο πουτσος μου δεν ακουσε...

ωραιο γαμησι που αξιζει.


υγ


περασαν αλλες 2 επισκεψεις με εμμα μεσα στην εβδομαδα με τα γνωστα αποτελεσματα...

ελπιζω να βοηθησα. πατε
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Μια μικρή βόλτα απόψε...
Πήγα είδα την καινούργια Κωνσταντίνα στο super paradise, πολύ ωραίο μουνι ξανθό αερατο με λίγη μουνοτριχα μπροστά γιατί βγήκε γυμνή...αλλά δεν κάνει τίποτα από προγράμματα και η τσατσα έλεγε κάτι μαλακιες τύπου 60 ευρώ για πιο χαλαρά, 80ε για μισή ώρα και κάτι τέτοια

Πήγα βίλα ερώτικα να δω τη Βλαντα αλλά βγήκε η Σουζανα επίσης πολύ ωραίο μουνί ψηλό και αεράτο, εκεί σκέφτηκα να μπω

Νικ.ουρανου 26 Καινούργια Αντζελίνα Ρουμανα νταρντανουλα χαριτωμένη. Η Καρινα μας τελείωσε οριστικά είπε η τσατσα

Μινωταυρου 3 η μελαχρινή Καρινα η χοντρομπουτα

Στο Venus ήθελα να δω την Ελενα αλλά δε μου άνοιξαν

Στο Venus 2 ήθελα να ξαναδώ τη Σαντρα αλλά μου βγήκε μια ξανθιά γκομενα που απ'οτι βλέπω στο άλλο σαιτ είναι μάλλον η Ρίτα

Αυτά σε γενικές γραμμές και αυξημένη κίνηση στην γειτονιά και η κλασσικά η χαρά του παιδιού όπως συμβαίνει τα Σάββατα
μακριά απο Κωνσταντίνα, θα γράψω τι έπαθα προχθές που πέρασα μαζί της......η κατασταση είναι για να γελάς και να κλαίς......πρώτη φορά είδα χρονόμετρο απο αυτά που βάζουν οι νοικοκυρές για να μην κάψουν το φαγητό.....να χτυπάει και να μου λέει time is up..
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
356
Like
611
Πόντοι
81
αμα θελετε να τις βασανισετε παιδες... πριν πατε? απλο... 2 μπυρες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom