Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (2 μέλη και 37 επισκέπτες)

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
861
Κριτικές
17
Like
2.891
Πόντοι
1.436
Παιδες εχει καποιος αποψη για Βικτορια απο Παρανταις;
τη πηρα περσυ το καλοκαιρι σε προγραμμα για 100ευρο για μιση ωρα
ηταν πολυ καλη...περα απο ωραια σωμα επαιρνε πολλες προτωβουλιες και αλλαζε πολλες στασεις...μπορει να γραψω κριτικη
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
12
Like
3.254
Πόντοι
746
τη πηρα περσυ το καλοκαιρι σε προγραμμα για 100ευρο για μιση ωρα
ηταν πολυ καλη...περα απο ωραια σωμα επαιρνε πολλες προτωβουλιες και αλλαζε πολλες στασεις...μπορει να γραψω κριτικη
Ευχαριστω φιλος. Γιατι στις φωτο δειχνει αξιολογο κομματι κ σε προδιαθετει..
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
861
Κριτικές
17
Like
2.891
Πόντοι
1.436
Ευχαριστω φιλος. Γιατι στις φωτο δειχνει αξιολογο κομματι κ σε προδιαθετει..
κοιτα η επισκεψη αυτη εγινε ενα χρονο πριν σχεδον αν εβαλε κιλα απο τη καραντινα δε μπορω να το ξερω
και μεταξυ μας 100 ευρο για στουντιο ειναι τσιμπημενο με λιγα παραπανω παιρνεις cg για μια ωρα...αλλα απο υπηρεσιες το αξιζε...
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
3.529
Κριτικές
5
Like
7.630
Πόντοι
2.586
Ρε καλοπαιδα ..εκεινη η Θεια Μονικα ..ζει ? εχουμε καμια ενημερωση ...
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
12
Like
3.254
Πόντοι
746
κοιτα η επισκεψη αυτη εγινε ενα χρονο πριν σχεδον αν εβαλε κιλα απο τη καραντινα δε μπορω να το ξερω
και μεταξυ μας 100 ευρο για στουντιο ειναι τσιμπημενο με λιγα παραπανω παιρνεις cg για μια ωρα...αλλα απο υπηρεσιες το

κοιτα η επισκεψη αυτη εγινε ενα χρονο πριν σχεδον αν εβαλε κιλα απο τη καραντινα δε μπορω να το ξερω
και μεταξυ μας 100 ευρο για στουντιο ειναι τσιμπημενο με λιγα παραπανω παιρνεις cg για μια ωρα...αλλα απο υπηρεσιες το αξιζε...
Θα δω κ αν ανταποκρινεται στις φωτο μια δοκιμη μ ενα απλο θα κανω.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.353
Κριτικές
62
Like
41.062
Πόντοι
8.530
Συναγωνιστές καλησπέρα. Επειδή θα έρθωτον Αύγουστο Θεσσαλονίκη, ήθελα 1-2 πληροφορίες.
Η θεία Νικόλ είναι στο Φρίξου 13 και ποιές ώρες;
Από πρόγραμμα και τιμές τι παίζει;
Ευχαριστώ παίδες
Θα την βρεις την λατρεμενη μου Θ.Τσουκαλα 8 (Τριδυμα) στο τελευταιο στο βαθος απο 16:00 μεχρι περιπου 01:00.Ποικιλια προγραμματων μεγαλη.Στα 90€ πρωκτικο.Ομως ακομα και με απλο στα 30η 40€ περνας καλα γιατι σεβεται οσα δινει ο καθε συναγωνιστης οχι σαν κατι κομοδινα ,πιτσιρικες κυριως, που ξινιζουν τα μουτρα.
 

DJ Aristarxos

Μέγας
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
6.490
Like
16.776
Πόντοι
3.556
τη πηρα περσυ το καλοκαιρι σε προγραμμα για 100ευρο για μιση ωρα
ηταν πολυ καλη...περα απο ωραια σωμα επαιρνε πολλες προτωβουλιες και αλλαζε πολλες στασεις...μπορει να γραψω κριτικη
Και
Παιδες εχει καποιος αποψη για Βικτορια απο Παρανταις;
Από φωτογραφίες που είδα στο παρανραις κι η Βικτόρια ωραία και οι άλλες κοπέλες, αλλά περισσότερο τράβηξε την προσοχή μου η Αντζελίνα.
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
861
Κριτικές
17
Like
2.891
Πόντοι
1.436
Και

Από φωτογραφίες που είδα στο παρανραις κι η Βικτόρια ωραία και οι άλλες κοπέλες, αλλά περισσότερο τράβηξε την προσοχή μου η Αντζελίνα.
Οι μονες εμπειριες που εχω απο τα paradise ειναι με victoria και πριν πολυ καιρο μια ρανια που ισως ηταν και ελληνιδα....ηταν μαλλον μετρια...
 

klaftas

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
0
Χαιρετώ τους συναγωνιστές μετά από μια μεγάλη αποχή ξανά στα γνωστά στέκια και με μαζεμένα φράγκα λόγω αποχής είπα να τα ξοδέψω σε προγράμματα που συνήθως δεν επιλέγω. Έτσι τις τελευταίες 2 βδομάδες πήρα σε 69 στα 70 ευρώ τις παρακατω κυριες.

Αφροδίτη. Ούτε κρύο ούτε ζέστη. Το 70 θα έλεγα πεταμένα λεφτά. Θα πήγαινα ξανά με απλό για να απολαύσω την θέα στημένη στα 4 τη κωλαρα της.

Ναστια στις βίλλες. Είχα καλό προαίσθημα και δικαιώθηκα. Καλή συμμετοχή και ανταπόκριση στο γλυψιμο, μου θύμισε κάπως την Άντζελα το παλιό μου στανταρακι.
Δεν είναι πιπίνι αλλά εχει σφιχτό σώμα και είναι αδυνατη γύρω στο 1.65 όταν κατέβει από τα 12ποντα .

Έλενα στα τρίδυμα. Όπως έχουν αναφέρει και άλλοι πίπινακι με απίστευτο βυζί στητο και φυσικό. Είναι από αυτά που βλέπεις στο δρόμο και θέλεις να τα ξεσκισεις . Συμμετοχή να πω ότι δεν εντυπωσιάζει αλλά δεν είναι κομοδίνο.

Αυτά από μένα καλές καταθέσεις
 

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
567
Κριτικές
35
Like
3.729
Πόντοι
2.836
Θα την βρεις την λατρεμενη μου Θ.Τσουκαλα 8 (Τριδυμα) στο τελευταιο στο βαθος απο 16:00 μεχρι περιπου 01:00.Ποικιλια προγραμματων μεγαλη.Στα 90€ πρωκτικο.Ομως ακομα και με απλο στα 30η 40€ περνας καλα γιατι σεβεται οσα δινει ο καθε συναγωνιστης οχι σαν κατι κομοδινα ,πιτσιρικες κυριως, που ξινιζουν τα μουτρα.
Κατατοπιστικοτατος. Ευχαριστώ γίγαντα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.353
Κριτικές
62
Like
41.062
Πόντοι
8.530

lalakis259

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
63
Κριτικές
1
Like
162
Πόντοι
0
Επισκεψη πριν λιγο στην Ντανιελα στο γκολντεν λιπς. Προγραμμα στα 60 με ελευθερο τσιμπουκ. Ωραιο σωμα, σφιχτο, οτι πρεπει για τους λατρεις του πετιτ. Οι βυζολατρεις θα απογοητευτουν καθως το βυζι της κοπελας ειναι 2.5αρι σιλικονη/πετρα κουνιεται μονο με σεισμο 14 ριχτερ, εμενα προσωπικα δεν με πειραξε. Στα του αγωνα, μπηκε με φιλια σωμα και παιχνιδια ,συνεχισε δυναμικα με πιπα ημιdeep και αρχιδομαλαξη. Απο στασεις δυο αντεξα μια απο πανω εγω και μια αυτη απο πανω οπου και εγινε η καταθεση. Γενικα δεν βιαστικε καθολου, δεχτικη στον καθετο βομβαρδισμο που εκανα αρχικα, μεχρι και τον πουτσο μου σκουπισε πριν φυγει :grin:. Αυτα τα ολιγα!

Υ.Γ
Δεν ξερω αν πριζω που γραφω εδω αντι να αφησω κριτικη, αλλα πιστευω οτι θα το δει περισσοτερος κοσμος στο νημα. Αν παλι δεν επιστρεπεται ας μου πει καποιος να ξερω σε επομενες επισκεψεις να αφηνω μονο κριτικες.
 
Εγγρ.
31 Ιαν 2021
Μηνύματα
187
Like
241
Πόντοι
21

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom