Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
394
Like
781
Πόντοι
81
Ξέρω πολύ καλά απο φίλο που την έχωσε μέσα στο ΑQ με 150.
Εδώ όμως παίζει ότι η κοπέλα δουλεύει σε strip και όχι σε άλλο κωλάδικο πχ studio.
Άρα παρόλο που εσύ και εγώ θέλουμε κάποια απο εκεί πέρα αν δεν γουστάρει η ίδια δεν πρόκειται να γίνει παιχνίδι.
Πουτάνα κοινωνία.
Ναι ρε όλα γίνονται μπορεί ο φίλος σου να κέρασε πολλά ποτά κ χορούς κ να του τ έδωσε.. εμένα μου έτυχε στ Γκόλντεν παλιά να φάει άκυρο ο φίλος μου δίπλα μου κ εγώ στ ίδια λεφτά την πήρα...
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
394
Like
781
Πόντοι
81
Καλησπέρα συναγωνιστή. Η Σοφία έχει σταματήσει. Έχει βρει μπάρμπα χορηγό που πληρώνει όλη την οικογένεια
Κατά τα άλλα, επίσης από προσωπική εμπειρία, μιας και σπρώχνω πολύ χρήμα στις τζούδες, αυτή τη στιγμή δε μπορώ να σκεφτώ κάποια πολύ ωραία που θα σπρώξεις λεφτά, θα πιεις τα ποτάκια σου και μετά θα ρίξεις και το γαμήσι σου (Αναφέρομαι στο AQ, έστω και στα άθλια πριβέ και επίσης δεν εξετάζουμε αν είναι value for money). Επίσης αναφέρομαι ΕΝΤΟΣ του μαγαζιού και όχι ΕΚΤΟΣ που είναι τελείως άλλο θέμα
*Φυσικα κάποιος άλλος ίσως έχει διαφορετική εμπειρία και οι καταστάσεις δεν είναι σε όλους οι ίδιες
Καλησπέρα ούτε η Λίλι η ξανθιά κοντή μολδαβεζα δεν αξίζει πια για πριβέ μπριζόλα εάν το δίνει? Έχω καιρό να περάσω απ' Άθενς κ δεν ξέρω πως έχει καταντήσει
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
541
Like
756
Πόντοι
86
Καλησπέρα ούτε η Λίλι η ξανθιά κοντή μολδαβεζα δεν αξίζει πια για πριβέ μπριζόλα εάν το δίνει? Έχω καιρό να περάσω απ' Άθενς κ δεν ξέρω πως έχει καταντήσει
Καλησπέρα φίλε. Όχι για γαμησάκι, δεν. Ούτε η ξανθιά η Έμμα.
 

Rokko28

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2007
Μηνύματα
284
Κριτικές
18
Like
1.176
Πόντοι
5.160
Καλησπέρα συναγωνιστή. Η Σοφία έχει σταματήσει. Έχει βρει μπάρμπα χορηγό που πληρώνει όλη την οικογένεια
Κατά τα άλλα, επίσης από προσωπική εμπειρία, μιας και σπρώχνω πολύ χρήμα στις τζούδες, αυτή τη στιγμή δε μπορώ να σκεφτώ κάποια πολύ ωραία που θα σπρώξεις λεφτά, θα πιεις τα ποτάκια σου και μετά θα ρίξεις και το γαμήσι σου (Αναφέρομαι στο AQ, έστω και στα άθλια πριβέ και επίσης δεν εξετάζουμε αν είναι value for money). Επίσης αναφέρομαι ΕΝΤΟΣ του μαγαζιού και όχι ΕΚΤΟΣ που είναι τελείως άλλο θέμα
*Φυσικα κάποιος άλλος ίσως έχει διαφορετική εμπειρία και οι καταστάσεις δεν είναι σε όλους οι ίδιες
Για τριτοτέταρτες γκόμενες μιλάς τώρα έτσι?
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
812
Κριτικές
12
Like
2.224
Πόντοι
496
Το λιλάκι απο AQ τι κάνει,καιρό έχω να το δώ το κοντοπούτανο.
Έχει ακόμα το τουπέ των χιλίων καρδιναλίων που μάς κάνει και χάρη να μας μηλίσει.
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
394
Like
781
Πόντοι
81
Το λιλάκι απο AQ τι κάνει,καιρό έχω να το δώ το κοντοπούτανο.
Έχει ακόμα το τουπέ των χιλίων καρδιναλίων που μάς κάνει και χάρη να μας μηλίσει.
Απ' ότι βλέπω στ στορυ της γυρνάει την Αθήνα λογικά πρέπει ν δουλεύει κιόλας..Στην αρχή όταν ήρθε πολύ καλή συμπεριφορά μετά έμαθε κ αυτή τα κόλπα άραζε καναπέ έπαιξε με κινητό η έψαχνε χορηγούς να την κεράσουν ποτά δεν γουστάρε να κουράζεται με τους χορούς πια...
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
812
Κριτικές
12
Like
2.224
Πόντοι
496
Ναι ρε όλα γίνονται μπορεί ο φίλος σου να κέρασε πολλά ποτά κ χορούς κ να του τ έδωσε.. εμένα μου έτυχε στ Γκόλντεν παλιά να φάει άκυρο ο φίλος μου δίπλα μου κ εγώ στ ίδια λεφτά την πήρα...
Την γνώριζε απο παλιά που ακόμα δεν ήξερε να μιλάει Ελληνικά και είχε προτωέρθει στο AQ,η φάση είναι ότι ακόμα και αυτόν τον είχε χεσμένο αλλά μόλις μυρίστηκε λεφτά το σκυλί του πολέμου έφτασε και στο σημείο να του πάρει το τηλέφωνο και να δώσει insta αίτημα φιλίας στον λογαριασμό της που είναι και private, σηκώθηκε να πάει πίστα και μου λέει ο φίλος την κάνω block και πάμε πούλο. Έχει γκόμενα που του ζαλίζει τα αρχίδια με το κινητό και θα έμπλεκε.
 

auto9591

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2022
Μηνύματα
106
Like
97
Πόντοι
1
Ρε μαγκες σε ποιο strip club έχει ακόμη show με live γαμησι επίσης σκηνής;
 

paparoupas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.183
Κριτικές
9
Like
1.682
Πόντοι
496
Η Εμιλυ από Αλκατραζ, ψηλή Ρωσίδα με φοβερό στήθος που έκανε και σόου στην πίστα μήπως ξέρει κανείς αν έχει επιστρέψει πάλι;
Εφυγε και δε θα επιστρεψει. Ετσι κι αλλιως ειχε ξεκινησει να μην κυκλοφορει, μονο στα σοου συμμετειχε
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
541
Like
756
Πόντοι
86
Για τριτοτέταρτες γκόμενες μιλάς τώρα έτσι?
Τι εννοείς? Μιλάω για κάποιες "εμφανίσιμες" που υπάρχουν εκεί. Εντάξει γενικά σίγουρα δεν είναι ΤΑ ΜΟΥΝΙΑ. Ας πούμε για κάποιες από αυτές που θεωρούνται οι "καλές" του μαγαζιού, που αράζουν στους καναπέδες για ποτά.
Λογαριασμός στα 300 για ποτά Αλίνα. Μέσα μέχρι τσίμπο. Νόμι τα ίδια. Λίκα δε πήγαινε ούτε για τσίμπο. Ή Έμμα τα ίδια και της έδινα και έξτρα για γαμήσι. Σοφία (όχι η παλιά η τούμπανη, αλλά ομορφούλα (google translate όμως χαχα)) τίποτα απολύτως. Και εννοώ να πας 1 φορά, να κάνεις καλό λογαριασμό σε ποτά και μετά να μπεις μέσα και να γαμήσεις την ίδια μέρα. Αν είναι να πας 3-4 φορές να κάνεις λογαριασμούς σε ποτά και μέτα ίσως να γαμήσεις, καλύτερα κατά την άποψή μου να πεις για έξω (Όλες αν χαλάς λεφτά δίνουν στοιχεία επικοινωνίας). Και αν δε βαριέσαι τις ψήνεις κάποιες. Αλλά δε τη παλεύω μια αυτή τη χρονική περίοδο να κυκλοφορήσω έξω τάνες. Θέλω να πάω, να χαλάσω και την ίδια μέρα να σπρώξω (όπως πχ Kinky Opera).
Δεν αξίζει ή δεν το δίνει?
Δε το δίνει.
 

Λου Σιεν

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2016
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
185
Πόντοι
0
Εφυγε και δε θα επιστρεψει. Ετσι κι αλλιως ειχε ξεκινησει να μην κυκλοφορει, μονο στα σοου συμμετειχε
Kριμα, γιατί ήταν θεομουνο, από τα καλύτερα βυζια που έχω πιάσει και απόλυτα φυσικό!
Η προσωπική μου στριπερ, εξίσου σημαντική και απαραίτητη όπως ο λογιστής, ο μηχανικός, ο κομμωτής μου κλπ.
Μακάρι να επιστρέψει αν και δεν το βλέπω λόγω της Ρωσοφοβιας και του αντιρωσισμου που μας έχουν επιβάλει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom