Νέα

Πουτάνες στο Μενίδι..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikos1972
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

krou44

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
107
Like
142
Πόντοι
1
υπάρχει κάτι καλό στο Μενίδι;
Κοιτα φίλε μου να σου πω για το Μενιδι!!!Στο Μενιδι αν θέλεις να σπρώξεις και να αδειάσεις θα το κάνεις και μέρα μεσημέρι. Εδω ψωνίζει η μισή Αθήνα πρέζα και έχεις επιλογές αν γνωρίζεις τις στάσεις που περιμένουν μπορεί να βρεθείς κερδισμένος. Έχει ότι φαντάζεσαι. Μεγάλη προσοχή αν έχεις , διασκεζεις με 20 ευρω το πολυ και αλλο ενα σε ξενοδοχείο .(οι καβατζες ειναι επικίνδυνες). .Φορτώνεις για πλάκα. Βέβαια παίζεις και κορώνα γράμματα μήπως σου βγει καμία βρωμιαρα.Ποτε δεν ξέρεις. Να μου πεις αλλοι σπρώχνουν τσιγγάνες.Τι νομίζεις αυτές ειναι πιο καθαρές.
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
870
Like
1.461
Πόντοι
206
Ρε σεις ; Αυτό είναι κάποιου είδους φετίχ ; Κάποιοι εδώ μέσα ψάχνουν στα πιο περίεργα μέρη να βρουν να γαμήσουν. Είναι το thrill της αναζήτησης της πιο περίεργης κρυμμένης πουτάνας που σας εγείρει το μυαλό ;

Επίσης ως κάτοικος περιοχής της δεύτερης μεγαλύτερης πόλης αλλά με επίσης παρα πολλούς ρωσοπόντιους , όντως δεν υπάρχει περίπτωση να παίξεις μπάλα με δικές τους.
 

poutsa.bam

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2020
Μηνύματα
55
Like
101
Πόντοι
0
Το Μενιδι οι κρατιστες θελουν να το αλλαξουν σε Αχαρνες αλλα δεν τους καθεται και ετσι διατηρει το αλβανικο του ονομα ΜΕΝΙΔΙ.
Εγινε τα τελευταια χρονια η μεγαλυτερη πολη της Ανατολικης Αττικης λογω της εγκαταστασης των ρωσων.Παντου ακους ρωσικα,πολλα μαγαζια εχουν ρωσικες ταμπελες μιλαμε για απλα μαγαζια π.χ φουρνοι.Πολλες ισως απο τις τανες μενουν εκει Η ελεγχονται απο εκει.Οπως και στην Καλλιθεα στην περιοχη των ρωσων παλι.
Οργανωμενη επιχειρηση πουτανιας που να λειτουργει φανερα δεν ξερω αλλα για μιλητες καταστασεις εχω ακουσει οτι υπαρχουν.Λογικο ειναι.
 

tasosan7

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2021
Μηνύματα
10
Like
12
Πόντοι
0
Κοιτα φίλε μου να σου πω για το Μενιδι!!!Στο Μενιδι αν θέλεις να σπρώξεις και να αδειάσεις θα το κάνεις και μέρα μεσημέρι. Εδω ψωνίζει η μισή Αθήνα πρέζα και έχεις επιλογές αν γνωρίζεις τις στάσεις που περιμένουν μπορεί να βρεθείς κερδισμένος. Έχει ότι φαντάζεσαι. Μεγάλη προσοχή αν έχεις , διασκεζεις με 20 ευρω το πολυ και αλλο ενα σε ξενοδοχείο .(οι καβατζες ειναι επικίνδυνες). .Φορτώνεις για πλάκα. Βέβαια παίζεις και κορώνα γράμματα μήπως σου βγει καμία βρωμιαρα.Ποτε δεν ξέρεις. Να μου πεις αλλοι σπρώχνουν τσιγγάνες.Τι νομίζεις αυτές ειναι πιο καθαρές.
Για δώσε καμιά πληροφορία για το που είναι οι στάσεις
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.475
Κριτικές
125
Like
6.870
Πόντοι
5.097
Κοιτα φίλε μου να σου πω για το Μενιδι!!!Στο Μενιδι αν θέλεις να σπρώξεις και να αδειάσεις θα το κάνεις και μέρα μεσημέρι. Εδω ψωνίζει η μισή Αθήνα πρέζα και έχεις επιλογές αν γνωρίζεις τις στάσεις που περιμένουν μπορεί να βρεθείς κερδισμένος. Έχει ότι φαντάζεσαι. Μεγάλη προσοχή αν έχεις , διασκεζεις με 20 ευρω το πολυ και αλλο ενα σε ξενοδοχείο .(οι καβατζες ειναι επικίνδυνες). .Φορτώνεις για πλάκα. Βέβαια παίζεις και κορώνα γράμματα μήπως σου βγει καμία βρωμιαρα.Ποτε δεν ξέρεις. Να μου πεις αλλοι σπρώχνουν τσιγγάνες.Τι νομίζεις αυτές ειναι πιο καθαρές.
Μεγάλο σουπερ-μαρκετ το Μενίδι τύπε :rockon::rockon:, το έχουμε τεράστια ανάγκη.
 

GiorgosM145

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
55
Κριτικές
4
Like
129
Πόντοι
0
Παιδες στο φαναρι μετα τον κωτσοβολο εχουν παιχτει πολλα απο οσο ασχοληθηκα απο τον φεβρουαριου.Συνοπτικα θα σας πω.Εκει ερχονται διαφορες για να ζητιανεψουν.Λιγο πριν στις στασεις τωβν λεωφορειων καθονται αρκετες φορες κοπελες κανονικες και πρεζουδες που μπορειτε να παζαρεψετε αν βρειτε καποια αξιολογη.Στην σταση του κωτσοβολου απεναντι εχω δει 1 μιλφη η προς μιλφη που ειναι πολυ ωραια και δεν βρισκω ευκαιρια να ναι μονη της να της κανω καταδρομικη.Σε αυτο το σημειο γενικα περνανε πολλες κοπελες και αν το προσεξετε σπανε στα στενα γιατι μενουν εκει γυρω και τις ακουω οταν μαλωνουν και βγαινουν στους δρομους χαχαχ απλα δεν ειναι ποτε μονες να μιλησει κανεις οποτε θελει υπομονη παιδια για να μαθετε κατι μην απελπιστειτε.Εγω παω στο μαγαζι κοιτω κινητα κ οταν δω κατι καλο σταμπαρω.Εκει ζητιανευει μια μικρη τσιγγανη τη ρωτησ αμου πε 15 χρονων μονο και μου τα πρηζε να με δουλεψε και τελικα η μανα της ηταν λιγο πιο πισω το βραδυ λεω αστο δεν ειναι η ερα.Επομενη φορα μαθαινω οτι αυτη παιρνει πιπες σε μεγαλυτερους με 20!Οσον αφορα το φαναρι εκει σκαει μυτη αλλη τσιγγανα μεγαλυτερη και φουλ ψευτρα.Εγω εχω βρει το κουμπι τους και μου μιλαει ανθρωπινα πλεον γιατι τις πηρα τα λεφτα που της ειχα δωσει και ισως καταλαβε οτι δεν μπορει να με δουλεψει.Τωρα την βλεπω μεσα στην ζεστη καθως μονο αυτη αντεχει τετοιο πραγμα απο τις αλλες χαχα.Επομενη γκομενα η Ελληνιδα Μαρια,μενει εργατικες μενιδιου και ερχεται φαναρι κι αυτη εκειστον οαεδ,αφου λεει τα δικα της κ εγω α δικα μου μου προτεινει για πιπα και πηγαμε απεναντι απο τις εργατικες στο δασος.Με πιπωσε παρα πολυ καλα να πω την αληθεια κια παιζει πολυ ωραια.Γαμησι δεν παιχτηκε δεν ειχα φραγκα αφησε δαχτυλιαμα και ειχε υγραθει καλο σημαδι λεω θα σε γαμησω εσενα στανταρ.Πιπα στα 15 και τα πηρε και στομα και εξω.Καλο σωμα.Ξαναβρεθηκαμε ομως και εκει εκανε κοροιδια,με πηγε σπιτι της και με πιπωσε ουτε 5 λεπτα καθως επρεπε να φυγει κτλ κ μου πε θα μου χρωστα μια δωρεαν την οποια ακομη δεν εκανε καθως μετα την εκανε απο μενιδι αλλα εγω την πετυχα και με παιρνε τηλεφωνο οταν την ειδα (τυχαιο ε).Με τα πολλα μπου τα αλλαζει κ μου λεει για περισσοτερα απ οτι καταλαβε πλασαρε και γαμησι πλεον με εναν και μονο σκοπο να βγαλει περισσοτερα απο οσα επρεπε να της δωσω καθως μου χρωστουσε.Λεω ετσι εισια θα σε γαμησω εχω ολα τα στοιχεια της και θα την δωσω καθως το σπιτι της ειναι γεματο (αληθεια λεω) σκουπιδια δνε πατας στο πατωμα ειναι αθλιο.Πρωην κουκλαρα παντως απ οσες φωτο ειδα πρωην μουναρα για οσουες θελετε να κανετε κατι.Νομιζω οτι ειναι η πρωην βιζιτα που ελεγε δηθεν οτι δουλευε σε σπα και ζητουσε 40 για μια μονο φορα!Ολοι στο φαναρι λενε οτι ειναι ψευτρα εγω καταφερα και κατι χαχαχα!Χαλαλι τα λεφτα γτ εφαγε 10 ευρω αλλα εχασε αλλα 100 αν με ακουγε.Επομενο μουνι η αγαπημενη μου Ηλιαννα,ενα μουνι με ολη την σημασια γιατι εγραψε χιλιομετρα.Ολες οι αλλες εκει μου ελεγαν για αυτην οποτε την εψαχνα επι μερες μεταξυ ψεμματων και αληθειων.Την βρηκα γνωριστηκαμε φρικαρε της ειπα τι παιζει και φυσικα στο χρημα ξεχασε ολα τα αλλα.Πηγαμε στο γνωστο δασακι με το αμαξι και εκει κουβεντιασαμε για την καλοπιασω και υστερα την χαρισα νεκταρ γιατι το νεκταρ το πηρε ολο στο στομα και δνε την αφησα να κανει πουτανια την κρατησα και εμεινε προς τιμην της.Η Ηλιαννα εχει πρασινα ματια ειναι μελαχρινη αραζει συνηθως στο φαναρι προς στην αριστοτελους στις αρχες που εχει ενα τοιχακι απεναντι απο τα σχολεια.Καραμουναρα που θα την δεις θες δε θες γιατι εχει σωμα χρυσου μεταλλιου και δεν ειναι ζαβλακωμενη κραταει πολυ γερα για τα 34 της οπως μου ειπε.Αθλητικη στο φουλ τα εχει ολα σε φαση να λες αν δεν μαλακιζονουνα θα σε ειχα σχεση.Ξαναβρεθηκαμε μιλησαμε για ξενοδοχειο και γενικα εδειχνε οτι ειναι οκ μαζι μου,ανταλλαξαμε και fb και μιλουσαμε και απο κει.Τωρα τελευταια την επιασε η μαλακια και το παιζει οτι εκοψε,να το δω και να μην το πιστεψω.Πειραια μενει και ερχεται μενιδι για ζητιανια.Δεν μπορω να μαθω που πιατσαρει στον πειραια που μακαρι να μην το κανει αλλα πρεπει να μπω!Ξερετε αυτες ειναι παρταλια,χανουν τα κινητα τους ζητουν βοηθειες,ζητουν λεφτα ακομη και φιλικα οπτοε θελει προσοχη γιατι πηγε να με καψει,δεν ξερεις ποσες ειναι οι αληθειες και ποσα τα ψεμματα κια δεν χρειαζεται,αρκει να γαμαμε!Στο φαναρι στον οαεδ ειναι αι η Φωτεινη η ποντια,δεν εκδιδεται δεν γαμιεται,ειναι γαμω τα τυπακια και φτιαχνει ωραια πραγμα οπως κομπολοια Σταυρους σας το λεω να μην χασετε τον χρονο σας εκτος αν θελετε συζητηση η να σας φτιαξει κατι.Στο μεταξυ στον προαστιακο στα Λιοσια και στο Lidl Ανω Λιοσιων συν Ζεφυρι ειδικα απο lidl ως τον κεντρικο ζεφυριου και μεσα στενα σχεδον παντα θα βρειτε να ζητουν λεφτα στο σουπερ μαρκετ η να περπατουν στα στενακια ειτε απο μεσα ειτε απο τα σκαλακια του προαστιακου ειτε στον κεντρικο ζεφυριου ειτε στις στις στασεις λεωφορειων του ζεφυριου γυναικες διαφορετικων καταστασεων και εμφανισεων.Απο κει κ περα παιζετε μπαλα και μαθετε τι κανουν και αν κανουν και με ποσα.Εξτρα να σας πω οτι κ στην σταση στα Λιοσια μετα το στρογγυλο μαζευονται κι εκει οπως κ σις στασεις πριν κια μετα τον προαστιακο οταν επιστεφουν.Στα λεωφορεια Λιοσιων και μενιδιου εχει σχεδον παντα κοπελες αν εχετε θαρρος.Εννοειται με προσοχη και εννοειται να ζυγιζετε πριν αρχισετε το οτιδηποτε.Ξεχασα να σας πω για την Λια μενει μενιδι ξανθια μιλφ η μαλλον προ μιλφ στα 39-40 της πρωην στουντιοκοριτσο εχει fb κανει φασεις με 60 ως 100 ευρω να εχετε υποψιν ειναι αρκετα ομορφη και συνηθως τριγυριζει με λεωφορεια αν κ θα την δειτε στο κεντρο προς γραμμες η προς την καλας.Τωρα δεν μου ρχεται καποια αλλη,εχω δει διαφορες δενε χω μιλησει σε ολες ειναι αναλογα την περισταση και δυστυχως εχω χασει μερικες μεσα σε στενα κτλ ασε που ισως δεν εκαναν και απλα το νομιζα εγω,γι αυτο πολυ προσοχη.Σας προτεινω με κλειστα ατα ματια Λια και Ηλιαννα ειδικα τη δευτερη!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom