Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (3 μέλη και 10 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.099
Κριτικές
178
Like
39.741
Πόντοι
21.896

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.925
Like
2.636
Πόντοι
456
Η Νέα Δημοκρατία κοιτάει να περιορίζεται η επιρροή της κεντροαριστεράς και να αυξάνεται η επιρροή της λαϊκής δεξιάς, ώστε να μπορεί να προκύψει και από τα δεξιά της η αξιωματική αντιπολίτευση του μέλλοντος.

Εξού και δεν επιμένει στη λύση του προβλήματος με τους λαθρομετανάστες. Ούτε διαφαίνεται κάθετη σε εθνικά ζητήματα, αποφεύγοντας συνάμα βαρύγδουπες δηλώσεις.

Ώστε, μετά την άνοδο της λαϊκής δεξιάς, να καταλήξουν ΠΑΣΟΚ και ΣΥΡΙΖΑ τριτοτέταρτοι, μέχρι να τα βρουν και να επιστρέψουν μαζί σε μια μορφή εκλογικής συμμαχίας στη δεύτερη θέση.

Αναμένεται ήδη ο Βελόπουλος να μειώσει την απόσταση από ΠΑΣΟΚ και Σύριζα σε σχέση με τις προηγούμενες ευρωεκλογές.

Λογική στρατηγική μαζί με την ενισχυμένη αναλογική. Θα δείξει τα επόμενα χρόνια, αν θα λειτουργήσει.

Στο κάτω-κάτω, ο Σύριζα ποτέ του δεν κατάφερε να κυβερνήσει μόνος του, και πιθανότατα δεν θα τα καταφέρει ούτε στο προσεχές μέλλον. Μάλλον και ποτέ γενικώς.
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.925
Like
2.636
Πόντοι
456
Εδώ η πρόσφατη συνέντευξη του πρωθυπουργού στο Σκάϊ, στην οποία αναφέρεται σε μια σειρά από επίκαιρα θέματα προ των Ευρωεκλογών.

 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.099
Κριτικές
178
Like
39.741
Πόντοι
21.896
Ξέρεις τις διαφορές τους;;;
Τεράστιες ....δες τα αποτελέσματα του Μάο Τσε τουγκ στην Κίνα που την κάναν υπερδύναμη ενώ η σοβιετική Ένωση διαλύθηκε ακολουθώντας μοντέλο Μ λ ΚΚΕ

Για αυτό λοιπόν επιθυμούμε εδώ κ τώρα ΚΚΚ Μ λ δυνατό στις επόμενες εκλογές κ μιας που σε έπεισα ελπίζω να με ψηφίσεις ..

Λοιπόν πιο καλά είμαι για καγκουρό blue mountain ή wollemi
Bondy beach αξίζει ;έχει κωλαρακια η έχει κάποια καλύτερη εκεί παραλία .
Τέλος αν είχες να επιλέξεις μεταξύ Ayers rock τρεις μέρες ή great barrier reef cairns για νυχτερινή ζωή ,ποια θα διάλεγες;;;
Τέλος ποιο εθνικό πάρκο κοντά Σίδνεϋ αξίζει για να δώσει κάποιος κοάλα κ καγκουρό
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.121
Like
2.944
Πόντοι
506
Ο τεμπελης γεωργιαδης εκτος απο το Χ του κασσελακη ειναι και φαν της Eurovision
Screenshot_2024_0520_141900.png

Στον ελευθερο χρονο του πετάγεται και στο υπουργειο
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.925
Like
2.636
Πόντοι
456
Με άλλα λόγια, όποιος ελπίζει σε μια κεντροαριστερή κυβέρνηση με αυτοδυναμία του ΣΥΡΙΖΑ τα επόμενα χρόνια, μάλλον θα περιμένει πολύ.Μπορεί και για πάντα.

Εκείνοι που ελπίζουν σε μια πολυκομματική κυβέρνηση με συμμετοχή του Σύριζα, έχουν περισσότερες πιθανότητες.

Ιδίως, άμα διαφαίνεται μια μεγάλη δημοσιονομική κρίση, ώστε να φορτωθεί και πάλι η ευθύνη στην αριστερά, και να επιστρέψει σε μικρό διάστημα και με καθαρό το κούτελο η κεντροδεξιά.

Φαίνεται η δουλειά.
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.925
Like
2.636
Πόντοι
456
Τεράστιες ....δες τα αποτελέσματα του Μάο Τσε τουγκ στην Κίνα που την κάναν υπερδύναμη ενώ η σοβιετική Ένωση διαλύθηκε ακολουθώντας μοντέλο Μ λ ΚΚΕ

Για αυτό λοιπόν επιθυμούμε εδώ κ τώρα ΚΚΚ Μ λ δυνατό στις επόμενες εκλογές κ μιας που σε έπεισα ελπίζω να με ψηφίσεις ..

Λοιπόν πιο καλά είμαι για καγκουρό blue mountain ή wollemi
Bondy beach αξίζει ;έχει κωλαρακια η έχει κάποια καλύτερη εκεί παραλία .
Τέλος αν είχες να επιλέξεις μεταξύ Ayers rock τρεις μέρες ή great barrier reef cairns για νυχτερινή ζωή ,ποια θα διάλεγες;;;
Τέλος ποιο εθνικό πάρκο κοντά Σίδνεϋ αξίζει για να δώσει κάποιος κοάλα κ καγκουρό

Έχει αποστασιοποιηθεί το ΚΚΕ μ-λ από τις φρικαλεότητες των κόκκινων Χμερ της Καμπότζης;

Ας μην ξεχνάμε, ότι «το μεγάλο άλμα» προς τη βιομηχανοποίηση της Κίνας, και η «πολιτιστική επανάσταση» του «μεγάλου οδηγητή» Μάο Τσε Τουνγκ φέραν πείνα, δυστυχία και θανάτους, πριν αποδώσουν.

Τα λέει αυτά το ΚΚΕ-μλ για να προετοιμάσει τον Ελληνικό Λαό για το σοσιαλιστικό μετασχηματισμό ή τα κάνει γαργάρα;

Στο λέω εγώ. Δεν τα λέει. Αλλιώς θα τους πουν μλ-άκες.

:—)

 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.699
Like
11.433
Πόντοι
3.656
Δεν κοιτάς τον εαυτό σου στον καθρέφτη καλύτερα

Τώρα νευριάζεις για το δεξιός ή για το ναυάγιο? :coffee:

3 δεν είμαι οικονομολόγος
Αλλά μπορώ να κρίνω μερικά οικονομικά δεδομένα
Χωρίς να ξέρω λεπτομέρειες
Που ξέρουν οικονομολόγοι στις οικονομικές θεωρίες
Δεν είμαι ξερόλας
Παραδείγματος χάρη δεν γράφω καθόλου για τα αθλητικά
Γιατί δεν έχω ιδέα
Έχω γράψει ελάχιστα για τους πολέμους
Δεν κρίνω δικαστικές αποφάσεις
Δεν μιλάω για πόρνες

Εν αντιθέσει μερικούς άλλους που μιλανε για τα πάντα
Πολλές φορές χωρίς να ψάχνουν την αντίθετη άποψη
Ή να ξέρουν πιο πολύ τα γεγονότα

με λίγα λόγια δεν γράφεις για τίποτα άλλο εκτός από την γαλάζια προπαγάνδα

και όχι μόνο γράφεις μόνο για να γλείψεις αλλά

εισαι και ο μεγαλυτερος παπάτζας γιατί ότι γράφεις το συνοδεύεις από σκίνσοτ και λινκ που δεν διαβάζεις καν και συνήθως λένε άλλα από αυτά που υποστηρίζεις

:alivedick:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom