Νέα

Κλειτοριδικές γκόμενες, αυτή η μάστιγα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα loutsosathens
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 52
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ippokratis22

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2022
Μηνύματα
441
Κριτικές
1
Like
809
Πόντοι
81

nostradamosg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
856
Κριτικές
1
Like
1.871
Πόντοι
206
Η δικιά μου ειναι 100% κλειτοριδική και για να τελειώσει μπορεί μόνο σε μια στάση και μου βγάζει την πίστη. εσάς? ποια η γνώμη σας?
Πρωην σχεση κλειτοριδικη.
Τελειωνε με δακτυλο και σπατουλαρισμα.Ενα βραδυ ενω την εχω απο κατω εχω κολλησει το κορμι πανω της ψιθυριζω στο αυτο και τη σπρωχνω.Αυτο ηταν.
Εντονος οργασμος σε σημειο που σε μπορουσε να ηρεμησει και να μη την εχω ξαναδει ετσι.
Απο τοτε καθε φορα που ηθελα κατι διαφορετικο το εφαρμοζε και παντα εμενα εκπληκτος απο τον οργασμο της.
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
74
Like
13.839
Πόντοι
25.036
Η ανταλλαγή συμβουλών είναι άτοπη σε αυτό το θέμα καθώς κάθε γυναίκα είναι μοναδική και τελειώνει με τον δικό της ξεχωριστό τρόπο. Δουλειά του αρσενικού είναι να εντοπίσει τι φτιάχνει την παρτενέρ του και να επιμείνει εκεί δοκιμάζοντας διαφορες τεχνικές μέχρι να βρει τον τρόπο που θα την κάνει να τελειώσει. Δεν έρχεται η γυναίκα με manual και οδηγίες χρήσης...
 

count62

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.514
Like
4.538
Πόντοι
456
όποιος βαριέται πολύ το σεξ με την κλειτοριδική του γυναίκα, με χαρά να μου τη δώστετε να τη γλειφω ολη νυχτα
 

el toro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
1.129
Κριτικές
1
Like
1.242
Πόντοι
216
Παραθέτω μερικά facts όπου όσοι ειναι ομοιοπαθείς θα με καταλάβουν:
  1. Αν δεν τρως 1,5 ώρα ανάμεσα απο δυο μπούτια, με τη γλώσσα σου μουδιασμένη απο το γλύψιμο και το συνεχές πιπίλισμα, δεν ξέρεις τι θα πει προσπάθεια!
  2. Αν την επόμενη μέρα ο χαλινός της γλώσσας σου δεν είναι σκισμένος απο το πολύ σπατουλάρισμα δεν ξέρεις τι θα πει προσπάθεια!
  3. Αν δεν ζαρώσουν τα δάχτυλά σου απο την υγρασία, δεν ξέρεις τι θα πει προσπάθεια!
  4. Αν δεν πάθεις σύνδρομο καρπιαίου σωλήνα απο το μπρος πίσω του χεριού σου,δεν ξέρεις τι θα πει προσπάθεια!
  5. Αν δεν μάθεις να κρατιέσαι για αρκετή ώρα προτού χύσεις, δεν πρόκειται ποτέ να χύσετε μαζί.
:kneel:
αοκνος εργατης με βαρεα υγιεινα !!!!!!!!!!
 

Chrisjr89

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2024
Μηνύματα
10
Like
18
Πόντοι
0
Πρωην σχεση κλειτοριδικη.
Τελειωνε με δακτυλο και σπατουλαρισμα.Ενα βραδυ ενω την εχω απο κατω εχω κολλησει το κορμι πανω της ψιθυριζω στο αυτο και τη σπρωχνω.Αυτο ηταν.
Εντονος οργασμος σε σημειο που σε μπορουσε να ηρεμησει και να μη την εχω ξαναδει ετσι.
Απο τοτε καθε φορα που ηθελα κατι διαφορετικο το εφαρμοζε και παντα εμενα εκπληκτος απο τον οργασμο της.
Τι της είπες όμως θα μας πεις?
 

proletarios78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2024
Μηνύματα
6
Like
9
Πόντοι
0
και η δική μου σε αυτη τη κατηγορία ανήκει....δύσκολη πίστα όντως.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom