Νέα

Αναζητήσεις μασαζιούχων τεμαχίων Αθήνας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panagos35
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 631K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

DimFran

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2023
Μηνύματα
14
Like
6
Πόντοι
0
Μηπως ξερει κανεις Αναστασια απο Gmassage που δουκευε π πηγε;Ρωσιδα ξανθο κοντο μαλλι.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.364
Κριτικές
42
Like
7.428
Πόντοι
4.446
Εχεις κάνεις καποια ινφο αν εμφανίζεται κάπου η Σοφία η fit η αδύνατη από Σ40-42 ,η Σοφία που έδινε αβιαστα το κωλοτρυπιδι της και αναζητουσε ξεσκισμα σκληρό και σπερμα στο λαρυγγα , έχει ακούσει κανείς κάτι που να βρίσκεται ....
πολύ ξαφνικά σταμάτησε αυτή.
 

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
805
Κριτικές
14
Like
605
Πόντοι
2.077
Καλησπέρα
Ψάχνω μια που δούλευε Μιχαλακοπούλου ,ψηλή με πράσινα μάτια που έφερνε στην Cameron Diaz!
Νομίζω καζακστανή ή Ρωσίδα
Οι παλιοί ίσως θυμούνται
Μήπως εννοείς την Βικτώρια που δούλευε στο Μιχαλακοπούλου 179 , μελαχρινή ψηλή αδύνατη, με καλλίγραμμο σώμα , στο μαγαζί της υπέροχης Φωτεινής ? Πολύ καλές υπηρεσίες αλλά και εξαιρετικό παιδί ....τον φρόντιζε τον άντρα με θέρμη... κρίμα που χάθηκε....
 

rageo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
310
Like
94
Πόντοι
1
Ανακάλυψε κανείς που εξαφανίστηκε η Στέλλα από Μπακνανά.
Πάνε 3 εβδομάδες που χάθηκαν τα ίχνη της
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.013
Κριτικές
490
Like
36.754
Πόντοι
41.447
Ανακάλυψε κανείς που εξαφανίστηκε η Στέλλα από Μπακνανά.
Πάνε 3 εβδομάδες που χάθηκαν τα ίχνη της
Μυστήριο αυτή φίλε. Δεν είναι πάντως σε κάποιο άλλο κατάστημα μασάζ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: rageo

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.013
Κριτικές
490
Like
36.754
Πόντοι
41.447
Στο Καλλιρρόης 48 μέχρι και πριν περίπου 20 μέρες, δούλεψε για λίγο διάστημα μια 40+ρα Ρωσίδα με το όνομα Μόνικα. Ξανθιά με μετριου μηκους ίσια μαλλιά, όμορφη, γαλάζια μάτια, μεγάλο στήθος, λευκό δέρμα, αρχοντική γυναίκα, ωραία πόδια. Μόνο μείον η μεγαλούτσικη κοιλιά της. Όποιος συναγωνιστής γνωρίζει αν η συγκεκριμένη έχει πάει κάπου αλλού, ας στείλει μνμ
 

nikk2023

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2023
Μηνύματα
17
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας,
Νέος σε αυτό το κομμάτι με τα μασάζ είναι από επαρχία αλλά την επόμενη εβδομάδα θα επισκεφτώ την Αθήνα για επαγγελματικούς λόγους και θα ήθελα να δοκιμάσω ένα μασάζ με happy ending η αν αξίζει και γαμήσι αν γίνεται. Δεν ξέρω είμαι τελείως νέος σε αυτό. Θα το προτεινούσα πάντως ένα μασάζ παρα να πάω σε μια για γαμήσι μόνο. Θα ήθελα την βοήθεια
σας. Να μην ψάχνω ή και κάνω κάτι που γα το μετανιώσω. Τι τιμές παίζουν σε αυτά;
Ευχαριστώ
 

Abebablom

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2006
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Ρε παιδιά, στο Πατησίων 131 δούλευε πριν χρόνια μια Μαρίνα, μιλφάκι αλλά πολύ όμορφη και με ωραίο πρόγραμμα.
Κάποια στιγμή νόμιζα ότι είναι η Μαρίνα στο Συγγρού 40-42, αλλά πρώτον δεν μπορώ να κλείσω ραντεβού μαζί της, δεύτερον κάποιος φίλος μου είχε πει ότι δεν πρέπει να είναι η ίδια.
Γνωρίζει κανείς να μου πει? Είναι αυτή? Κι αν όχι, παίζει πουθενά εκείνη η Μαρίνα του Πατησίων 131???
 

EZclap

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2017
Μηνύματα
75
Like
94
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας,
Νέος σε αυτό το κομμάτι με τα μασάζ είναι από επαρχία αλλά την επόμενη εβδομάδα θα επισκεφτώ την Αθήνα για επαγγελματικούς λόγους και θα ήθελα να δοκιμάσω ένα μασάζ με happy ending η αν αξίζει και γαμήσι αν γίνεται. Δεν ξέρω είμαι τελείως νέος σε αυτό. Θα το προτεινούσα πάντως ένα μασάζ παρα να πάω σε μια για γαμήσι μόνο. Θα ήθελα την βοήθεια
σας. Να μην ψάχνω ή και κάνω κάτι που γα το μετανιώσω. Τι τιμές παίζουν σε αυτά;
Ευχαριστώ
Προγραμματακι 1ωρα να το ευχαριστηθεις μην βαλεις body to body και nuru απλα σεξ+μασαζ στα 80 θα παιξεις λογικα(αναλογα το καταστημα) max 100.Καλες περιπτωσεις με βαση το forum που τις εχω δοκιμασει και προσωπικα diamond spa,ρουλα και η καινουρια κοπελα που εχουν βαλει "fruti"(δεν εχω δοκιμασει αλλα ακουω πολυ καλα λογια),συγγρου 40-42 τρελαινονται ολοι ειδικα για μαρινα(επισης δεν εχω περασει) και γενικα οι περισσοτερες κοπελες εκει ειναι καλα τελευταια φορα που πηγα ημουν με νταρια αμα δεν σε χαλαει το οτι ειναι λιγο μεγαλη,κρατιεται αριστα ομως και ειναι πολυ φιλικο/σωστο ατομο και απο λαγουμιτζη 23 ολοι εχουν φαει κολλημα με αντζελα(πιπινοκατασταση αλλα και αυτη μαλλον δυσκολο να την πετυχεις ελευθερη επισης δεν εχω δοκιμασει προσωπικα).

Δυστυχως πολλα παλια στανταρακια μου εχουν εξαφανιστει οποτε και εγω ψαχνομαι ελπιζω να ποσταρει και κανας αλλος καλες περιπτωσεις,καλα να περασεις φιλε.
 

nikk2023

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2023
Μηνύματα
17
Like
4
Πόντοι
0
Προγραμματακι 1ωρα να το ευχαριστηθεις μην βαλεις body to body και nuru απλα σεξ+μασαζ στα 80 θα παιξεις λογικα(αναλογα το καταστημα) max 100.Καλες περιπτωσεις με βαση το forum που τις εχω δοκιμασει και προσωπικα diamond spa,ρουλα και η καινουρια κοπελα που εχουν βαλει "fruti"(δεν εχω δοκιμασει αλλα ακουω πολυ καλα λογια),συγγρου 40-42 τρελαινονται ολοι ειδικα για μαρινα(επισης δεν εχω περασει) και γενικα οι περισσοτερες κοπελες εκει ειναι καλα τελευταια φορα που πηγα ημουν με νταρια αμα δεν σε χαλαει το οτι ειναι λιγο μεγαλη,κρατιεται αριστα ομως και ειναι πολυ φιλικο/σωστο ατομο και απο λαγουμιτζη 23 ολοι εχουν φαει κολλημα με αντζελα(πιπινοκατασταση αλλα και αυτη μαλλον δυσκολο να την πετυχεις ελευθερη επισης δεν εχω δοκιμασει προσωπικα).

Δυστυχως πολλα παλια στανταρακια μου εχουν εξαφανιστει οποτε και εγω ψαχνομαι ελπιζω να ποσταρει και κανας αλλος καλες περιπτωσεις,καλα να περασεις φιλε.
Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου!
 
  • Like
Αντιδράσεις: EZclap

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.013
Κριτικές
490
Like
36.754
Πόντοι
41.447
Στο Καλλιρρόης 48 μέχρι και πριν περίπου 20 μέρες, δούλεψε για λίγο διάστημα μια 40+ρα Ρωσίδα με το όνομα Μόνικα. Ξανθιά με μετριου μηκους ίσια μαλλιά, όμορφη, γαλάζια μάτια, μεγάλο στήθος, λευκό δέρμα, αρχοντική γυναίκα, ωραία πόδια. Μόνο μείον η μεγαλούτσικη κοιλιά της. Όποιος συναγωνιστής γνωρίζει αν η συγκεκριμένη έχει πάει κάπου αλλού, ας στείλει μνμ
Απαντώντας ο ..ίδιος στον εαυτό μου τελικά ευρεθεί η μαντάμ στο Μπακνανα47
Την αναγνώρισα από τις φωτός που ανέβηκαν σήμερα. Καλή περίπτωση. Βυζαρες
 

sael.x.aira

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2024
Μηνύματα
11
Like
6
Πόντοι
0
Απαντώντας ο ..ίδιος στον εαυτό μου τελικά ευρεθεί η μαντάμ στο Μπακνανα47
Την αναγνώρισα από τις φωτός που ανέβηκαν σήμερα. Καλή περίπτωση. Βυζαρες
Μασάζ καλό έκανε ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom